Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek/milye...

Milyen telefont vennétek/milyen van?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ár?

Kategória?

Szempontok?

2013. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem most Samsung Galaxy S3-mam van és ha most kéne vennem telót akkor megint ezt venném.
2013. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kategória/ár kb a S2
2013. márc. 4. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
most egy samsung s5230-at nyúzok évek óta :D a napokban fogom leváltani, mivel nincsenek túl nagy igényeim, asszem egy Galaxy Mini 2-vel jól megleszek :D (a jelenlegiben is csak a wifi és az android rendszer hiánya idegesít :D nincsenek rá jó játékok :P )
2013. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
S3-at nyúzok egy ideje :)
2013. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace. Legszívesebb kivágnám az ablakon innen a 6. emeletről de még van rajta 3 hónap hűség...
2013. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Xperia U-m van, amivel elégedett vok, és egy Htc One-t vagy egy Xperia Z-t vennék, ha bármennyi pénzem lenne.
2013. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson Arc S -ről vélemény ?
2013. márc. 5. 19:54
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Motorola Defy. Nem volt új, de ár/teljesítmény szempontjából verhetetlen. És pontosan olyan, amilyennek egy okostelefont elképzeltem. szerintem ugyanilyet vennék. Esetleg Lenovo A660 vagy Atrix2... meg talán a MI2 :)
2013. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!