Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy handsfree-t a...

Szeretnék egy handsfree-t a mobilomhoz. Melyek a jó ár/érték arányú agybadugós fülesek?

Figyelt kérdés
Túl gagyit nem akarok, de egy vagyont költeni se. Írják, hogy az AKG jó, de túl drága. A Sennheiser kábelezésére sok panaszt hallok. A Logitech-et dicsérik még sokat, de az a gond, hogy van millió, és én nem látok különbséget közöttük. Olyan 6 ezer körüli árkategóriában melyek azok, amiért érdemes fizetni? Ha lehet, akkor előre-hátra gombokkal, de ha nem, az se baj, csak legyen hozzá egy rakás fülpárna, mert mutáns fülem van.

2013. ápr. 2. 15:06
 1/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Logitech-el hangzás terén nem nagyon lehet melléfogni.
2013. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehogynem.. Anno vettem egyet 5000 körül, aztán azóta nem is használtam, mert nagyon vacak.

Nemrég 10-ért vettem egy Brainwavz M5-öt, és azzal nem fogtam mellé. Nagyon sokat érdeklődtem a fülesek után, aztán találtam egyet, amit istenítettek, és végül nem olyan kialakítású volt, mint amilyet én szerettem volna, aztán ezt találtam neten bontatlanul, és azóta nem bántam meg, hogy megvettem.

2013. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!