Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod Touch telefont hogyan...

NikolÁjj kérdése:

Ipod Touch telefont hogyan tudom feltolteni? Tobbi info lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h Ipod Touch telefont szeretnek venni, interneten mar neztem is ki meg minden. Neztem ilyen videokat is ahol bemutattak a telefont. De aksi toltot sehol hem lattam. Hogyan fogom tudni feltolteni ezt a telefont?? Segitsetek kerlek, elore is koszonom :)

2013. ápr. 2. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor olvass még utánna...mert az ipod touch nem telefon...
2013. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt eléggé benezted, mert az iPod touch nem telefon. Kinézetre hasonló, de ha kb 5 percet raszantal volna, hogy utána olvasol, akkor rájössz. Ha nagyon nyersen fogalmazunk, akkor az iPod touch egy nagyon okos zenelejatszo. ( nézz utána mi az az iPod, milyen fajtái vannak)

Ha telefont akarsz, arra egyedül az iPhone alkalmas, na az tényleg telefon.

A töltése kábellal történik hálózatba vagy számítógépbe dugva. Google a barátod, szóval írd be hogy iPod töltő a képekhez és láss csodát, ki fogja adni a töltőjet, ami USB kábel is.

( ékezetekert bocsi, nem minden szót ismert az iPod és nem javítja ;) )

2013. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!