Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapcsoljam vissza?...

Hogyan kapcsoljam vissza? Sony Xperia Tipo.

Figyelt kérdés

Sajnos az ikon pontos nevét nem tudom, de úgy emlékszem, hogy 4 kicsi szürke téglalap egy piros kis x-szel áthúzva. A helye bal oldalt van, és ha jelen van, a legelső ikon. Ha legördítem a sávot, akkor az is ki van írva, hogy micsoda.


Na, ma voltam a Vodafone-ban rendszerfrissítésen (csütörtökön vissza kell mennem, mert nem fejeztük be, és mögöttem már morogtak a állítólagos előjegyzettek), és most vettem észre, hogy ez az ikon a felső sorból eltűnt.


Nem akarok semmilyen adatforgalmat vagy szinkronizálást, és hogy lezabálja bármi is a kártyámat.


Megnéztem a Beállításokban az Adathasználatot, és ott a "KI" van érvényben, meg a Mobilhálózatokban is az Adatok engedélyezve mellett üres a négyzet.


Segítség!



2013. ápr. 2. 19:22
 1/3 A kérdező kommentje:

eszembe jutott! "Adatforgalom letiltva" a neve!


De hogy tudom újra kitenni a legfelső sávba?

2013. ápr. 2. 20:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tipó van! És úgy tudod visszarakni,hogy ki meg be kapcsolod a telefont és ott lesz!
2013. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. ápr. 6. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!