Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az árát a iphone 4s 64...

Megéri az árát a iphone 4s 64 gb? melyik a jobb az iphone 4s vagy az xperia ion, s, t, p, z?

Figyelt kérdés

megérné-e megvenni,

és láttam több xperianál is, hog6 a camera 13 mpxl

az iphonnál mért csak 8?



2013. ápr. 2. 23:52
 1/7 anonim válasza:
Nekem Samsung galaxy s3 am van es megeri az arat . Tudom ez nem volt a felsoroltak kozot de szerintem ez a legjobb . Gyors praktikus es konyen kezelheto :D
2013. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
72%
IPhone mindig is túl volt/van/lesz árazva, attól függetlenül, hogy nem is apple hw elemekkel van elkészítve.
2013. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért csak 8 MP? Mert ennyire tervezték??

Am az Xperia kamrái közelsem csinálnak olyan jó képet, mint, mondjuk az iPhone.

Am minek a 64GB-os 4S? Akkor már inkább i5 16GB, vagy SGS3/SGS4, vagy Lumia 920.

2013. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak 8 Mpixel? A 13 Mpixel-es se tud jobb képet csinálni mint egy 8 Mpixel-es, ha egy telefonon van. Teljesen fölösleges telefonokra a sok megapixeles kamera. Maximum csak az árát tudják vele feljebb tornázni.
2013. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Azért csak 8, mert teljesen felesleges a 13. A több nem egyenlő a jobb minőséggel. Egyébként ezek közül magasan a Z a legjobb.
2013. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha kihasználod a 64gb akkor megéri megvenni, az ios nagyon jó rendszer mindenképpen ajánlani tudom csak! az android se lenne rossz ha jó hardverrel párosul, de mindenképpen iPhonet ajánlom.
2013. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a sok véleményt, de csak azt kérdeztem, hogy megéri-e az árát....üdv :)
2013. ápr. 3. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!