Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rosszul sült el a rom csere,...

Rosszul sült el a rom csere, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! vki tudna segíteni? fölraktam a telóra a 2.3 androidrendszert, minden jó volt, de a kezdőképernyőnél megfagy a telefon, és se ki, se be. Megpróbáltam a recoveryvel visszaállítani, de akkor is a 2.3-at állítgatja. Tudna valaki egy részletes leírást adni, hogy ilyenkor mi a teendő?

2013. ápr. 3. 01:04
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

1.

Pc companion: support zone-> kezdés ->telószoftver frissítése-> kiugrik egy ablak, hogy nincs teló csatlakoztatva-> megjegyzés rész alján kék betűvel "a telefon javítása"-> új ablakok dob fel, ott folytatás->pipa, tovább. Itt majd tölt, kidobja az összes sony-t, kiválasztod a tiédet és az utasítás szerint felszórod.

2013. ápr. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:

2.

Flashtool: Letöltöd a flashtoolt, letöltöd a gyári .ftf-es romot. Flashtoolt kicsomagolod, firmware mappába rakod a romot. Flashtoolt indítod, flash gomb, romot kiválasztod, előkészíti, ha kéri, akkor a visszagomb folyamatos nyomása mellett a KIKAPCSOLT telót bedugod.


Megkapod a gyári 2.1-edet, kezdheted elölről.


Flashtool előnye: gyorsabb, rootolhatod vele, xrecoveryt tudsz vele felrakni, root után gyári apk-kat tudsz leszedni, jit 2.1-en megy

2013. ápr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a companion tényleg bejött. Legközelebb meggondolom, hogy mikor és mit csinálok a telómmal.

Még1x köszi.

2013. ápr. 4. 21:39
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatod, én többször jártam így. Teljesen normális. Újrahúzod flashtoollal (legcélszerűbb és leggyorsabb) majd kezdheted elölről.
2013. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!