Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor küldték el nekem az sms-t?

Mikor küldték el nekem az sms-t?

Figyelt kérdés

A régi telefonoknál meg lehetett nézni az üzenet adatait, amiben látható, hogy mikor lett az üzenet elküldve.

Egy androidos telefonon van ilyen lehetőség?

Mert az sms-eket mint egy párbeszéd egymás alatt jeleníti meg és ellátja időbélyeggel, hogy mikor kaptam meg.

De mikor küldte el a feladó?

Reggel kapok egy sms-t miután bekapcsolom a telefonomat, elég kicsi rá az esély, hogy pont akkor külde el nekem az illető. Sokkal valószínűbb, hogy az éjszaka folyamán.

De mikor? Honnan tudom meg?

Hogy miért érdekel? Pl kapok egy sms-t hogy Gyere át sörözni. Vagy fél óra és átmegyek hozzád. Nyilván nem reggel küldi az illető, hanem este, amikor már nem voltam elérhető. Viszont ha nem ilyen egyértelmű az üzenet küldésének az ideje, abból lehetnek félreértések.



2013. ápr. 3. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
asszem a névjegyek/előzmények..ott a feladás van...
2013. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!