Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Motorola Defy+, Defy Mini,...

A Motorola Defy+, Defy Mini, Samsung Galaxy Xcover és a Sony Xperia Go beázik? Ezek közül melyik telefon éri meg legjobban árban? A Defy Mini-n elindul a Minecraft?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
DEFY-k megbuktak nem ismerik el ha beáznak amugy meg a motorola haldoklik nem ajánlom... samsung galaxy xcovert használok... kiváló kagyló, ha nincsenek nagy igényeid pixel szám meg hasonlók akkor szeretni is fogod. de a sony okosabb, és a vízállóság is ugyan az ip67 szabvány azon is megtalálható a samsungal lehet vízben fényképezni a sonyval nem nekem a samsungom egyszer elromlott és kicserélték vadonás újra elismerték a hibát és nem NEM javították mert akkor elvesztette volna a vízállóságot.: ) kaptam újat... a samsungnál betudok számolni olyanról h ha sokat van vízben akkor lassan szárad ki a fülhangszóró kb nagyonmax 1 nap de ez extrém eset valamikor vízben videózom és nincs rá panaszom mikor mennyire megy bele a víz de kárt nem tesz benne kiszárad és mint ha mi sem történt volna megy tovább szóval nem ázik be a go elvileg tudja ugyan ezt! és van még olyan mobil ami tudja az ip67 es szabványt lenovo a660 aztán már van galaxy xcover 2 is aztán sony xperia v xperia acro s xperia z de az csak ip57 meg nagyon drááága azthiszem kielégítő választ nyújtottam és tudtam segíteni : ) Üdv
2013. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1.köhömm a sony-val lehet videozni a viz allat http://www.youtube.com/watch?v=_y7giBJhYf8 de mind1
2013. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nehogy megvedd a galaxy xcovert!

elavult szutyok az egész

2013. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. kohhom valószínú olvasási gondjaid vannak én azt írtam le h a sony-val fényképezni nem lehet vízben, és nem azt h videózni !! 1. kohhom
2013. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azért azt h szutyok azt nem mondanám... ezt a mobilt a stapabírasra és nem a okosságra tervezték! ha azt akarod h stapabíró legyen akkor ez igenis egy kiváló telefon
2013. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát a Go-nál akkor se, jobb . fos elavult szutyok armv6-os 1!magos proci, 3megapixeles kamera(na ez , micsoda), HD videók felvételéről pedig ne is álmodozzunk, ja meg nincs is belső memóriája pff :D

A go viszont 2magos 1ghz proci,5megapix kamera, HD videórögzítés, belső memória 8giga . tényleg sokkal jobb az az xcover, pláne, hogy még használtan se éri meg megvenni, nemhogy újonnan.

2013. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jajj, bocsi armv7-es , de ígyse közelíti meg a Go-t sehol se :D
2013. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

api írtam én egy mondattal is h jobb? hmm? fikázod amit írok közbe meg nem doromboltam a go-t le! mi a rákról írkálsz??

igen láttam megnéztem az adatait látom h jobb de amugy majd 1 évvel ha nem előbb jött ki az xcover akkor ezek mentek! ne hasonlítsad össze ezt így nem lehet! persze h jobb a go nemrég jött ki és amugy meg már az is elavult a csúcsmobilokhoz képest ennyi erővel összehasonlíthatnád az ericson a1018-assal is gondolkozz máár

2013. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

amugy meg azt hiszem annyira nem gáz ez a videó ezt én csináltam az xcoverrel

http://www.youtube.com/watch?v=WPDaeS5hxYs

2013. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor mit sztárolod az Xcover-t . qrvára nem éri meg 50ezerért egy olyan képességű teló, nagyon pocsék ár/érték aránya van
2013. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!