Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek azok a telefonok,...

Melyek azok a telefonok, amelyek max.50. 000-ből kijönnek?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam tervez okostelefont. Az Xperia U-t ismerem, de szeretnék mást is ajánlani neki, nem baj, ha nem best buy, jöhet bármi (azért mondjuk korrekt készülékek legyenek), hogy válogathasson, nem annyira telefonguru, nem baj, ha nem csúcsmodell. Android, Windows Phone, bármi jó, akármelyik márkából! (kivéve talán az androidos Samsungokból, ott inkább WP) Pl. ilyenekre gondoltam:

- Nokia Lumia 620 (ez nem tudom, hogy belefér-e)

- Xperia Pro

- Xperia Mini/Mini Pro

- OT-995 (?)

- Xperia Ray



2013. ápr. 3. 15:39
 1/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Hát elég elavult készülékeket soroltál fel. A Lumia 620 nem fér bele. 50 ezer alatti telefonokból néhány, ebben a sorrendben:


Sony Xperia U

Sony Xperia Sola

Xperia Ray és Lumia 710

Alcatel OT-995

ZTE Blade 3

Lumia 610

2013. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A Solára én is most olvasgattam rá. Tudom, már 2-3 éves ősöreg szarok, hova ez a rohanás... :D

2013. ápr. 3. 16:02
 3/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem szarok, de miért vennéd meg, ha ugyanannyiért lehet újabb, fejlettebb, jobb, okosabb? Az U és a Sola lenne a legjobb választás ennyiért.
2013. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, ezeket ajánlottam elsősorban, de szeretjük, ha lehet csemegézni. Meg kissé kiakaszt, hogy pl. a két processzormag lassan alapkövetelmény, pedig pár éve még csak gombos telefonok léteztek, zárt rendszerrel. Meg a mostani csúcsmodellekben (Xperia Z, HTC One, Galaxy S4 stb.) nincs semmi újdonság, egyediség (pl. formatervben), innovatív dolog (pl. Xperia Pro/PLAY, Mini széria, Motorola Flipout, Xperia Active stb.) FullHD, 5 colos tepsifon, 100 processzormag :/
2013. ápr. 3. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek kedves kérdező.. várom a napot, amikor valami igazán újat mutatnak be!


ja és hogy válaszoljak a kérdésedre, ennyiért tényleg az U vagy a Sola lenne jó.

2013. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!