Xperia U Root?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

attól függ hogy milyen rom van rajta hanyas build számú és ettől függ hogy rootolható-e vagy nem és ha nem akkor visszakell rakni rá olyan romot ami rootolható a flashtool nevű programmal

itt megtalálod a romokat

[link]

2013. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Android: 4.0.4

Bulid: 6.1.1.C.1.0

Ez Rootolható??

2013. ápr. 4. 14:36
 3/13 anonim ***** válasza:

oké látom hogy kezdő vagy vetted ahoz a fáradságot hogy utána olvasol vagy valami?

a sony-kba nem tudom hogy melyik rootolható vagy nem de ezzel a progival sikerrel jársz ha rootolható ha nem akkor másik módszert kell keresned

innen letudod tölteni:

[link]

2013. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én csak attól parázok ,hogy T-mobil előfizus vagyok..Akkor nem lesz semmi probléma ,ha Rootolom??
2013. ápr. 4. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:

a rootot visszalehet csinálni az olyan egyszerű hogy a flashtoolal valamelyik gyári romot felrakod rá és kész volt és nincs vagy azzal a programmal unrootolod amivel rootoltad

a garanciavesztés csak a bootloader nyitásával teljesülne

remélem érthető voltam

de ha nem kell neked a rootos programok használata akkor meg felesleges

2013. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem a Root ahoz kéne ,hogy pár játék ,aminek csak azt a verzióját találtam meg a telefonomra ,ami root igényes ,el tudjam indítani.
2013. ápr. 4. 22:48
 7/13 anonim ***** válasza:
hát akkor soksikert hozzá, el nem tudod rontani mert a flashtool-lal helyrehozható egy gyári rom visszarakásával
2013. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Flashtool lazán root-olja a Sony Xperia U 4.0.4-et. Telepíted a driver-eket, a Sony PC Companion szoftvert, majd csatlakoztatod USB kábellel. Néhány másodperc után kattintható lesz a Root (lakat) gomb, amire rákattintasz. Innentől nincs semmi dolgod.


FONTOS! A beállításokban legyen engedélyezve az Biztonság - "Ismeretlen források", és a Fejlesztői lehetőségekben az USB-hibakeresés.

2013. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ès abból nekem balyom nem lehet? Mert t-mobile előfizus a telóm
2013. máj. 2. 18:33
 10/13 Bajnok93 válasza:
2013. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!