Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Zte blade 3-as telefon...

Van egy Zte blade 3-as telefonom nagyon meg vagyok elégedve vele kivétel a feladatok bezárásával, vki segítene?

Figyelt kérdés
Az a gondom ,hogy a telefon feladatkezelőjében megnyomom a "mindent kilövi" gombot akkor mindent bezár na és itt a gond ,hogy bezárja vírusirtót a nem gyári Widgeteket akku figyelőt amik elvileg beleépülnek a telefon memóriájába más telefonoknál ezek nem záródnak be (pl Samsung) . Más is küzd ilyen problámával ? és vkinek valamilyen ötletét is szívessen venném !? KÖSZÖNÖM üdv...
2013. ápr. 3. 20:36
 1/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
De miért lősz ki mindent? Mellesleg ami szükséges a normál működéshez, azt úgyis azonnal újraindítja. A vírusirtó meg widget viszont nem kell a működéshez. Ám lassú? Vagy mire ez a mindent kilövök dolog? A vírusvédelem meg minek?
2013. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. a vírusirtó nekem olyan hogy ha elvesztem ellopják a telóm vagy kicserélik benne a kártyát akk küld nekem sms-t meg még helyet is.

2. pl az élő hátteret állítok be az is kikapcsolja és visszaál az eredeti.

3. de az óra + időjárás widget nem indull újra

4. Azért szoktam "mindent kilőni" mert pl a játékokat,böngészőt meg egy két app nem záródik be és a fenének van kedve mindegyiket külön-külön kinyomni !

2013. ápr. 3. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

1. a vírusirtó nekem olyan hogy ha elvesztem ellopják a telóm vagy kicserélik benne a kártyát akk küld nekem sms-t meg még helyet is.

Ha ellopják és van esze azonnal factory resetet fog csinálni a telón, nem lesz már rajta az alkalmazás ami az sms-t küldené

2. pl az élő hátteret állítok be az is kikapcsolja és visszaál az eredeti.

Csak lassítja a telefon működését, jobban is merül tőle

- Azért szoktam "mindent kilőni" mert pl a játékokat,böngészőt meg egy két app nem záródik be és a fenének van kedve mindegyiket külön-külön kinyomni !

Opera Minit és Mobile-t be lehet csukni

2013. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!