Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos telefonok közül...

Kevin42 kérdése:

Az androidos telefonok közül a csúcskészülékeknek miért olyan nagy a kijelzőjük kivétel nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval nekem nem kell Iphone mert nem tetszik a kötött op.rendszer meg még sok más, de viszont tudásra megfelel, pont úgy mint a SGS II és a többi hasonló telefon, de mindegyiknek hatalmas a kijelzője ami nekem már nem kényelmes.Miért nincs olyan Androidos telefon aminek kisebb a kijelzője, de tudásban felér pl a Galaxy S 2-vel?
2011. dec. 1. 10:25
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Mert ez a felső kategória. Én pl nem tudnék elképzelni egy sgs2-t 3"-os kijelzővel.
2011. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de egy átlag felhasználónak megfelel a kisebb kijelző is. (igaz akkor már a kevesebb tudás is). De Én úgy vagyok vele hogy ha már telefon akkor tudjon minden fontos dolgot, de ne lógjon ki a zsebemből (idézőjelbe).
2011. dec. 1. 10:30
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Igen, ez így van. De egy átlagfelhasználó nem vesz sgs2-őt, desire hd-t, sensation-t, stb, ha csak nem villogni akar. Akinek olyan telefonja van, mert kell, neki a kijelző méret is számít.
2011. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 blex ***** válasza:
ez a divat. és egy bizonyos fokig teljesen megértem. így, hogy most ilyenem van, már én sem tudnék soha 4" alá menni. az ilyen titan, meg note talán már túlzás (bár még egy ilyet sem fogtam élőben), de egy 4-4,2 inch szerintem megszokható.
2011. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azok a készülékek premium kategóriásak és nem átlag felhasználásra készültek.
2011. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akaszd a nyakadba nekem k550i telóm van és sokkal jobban tudok rá vigyázni nem amortizálódik le annyira elég régi de megy rajta a gmail opera mini arrol irok most is
2011. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az androidos telefonokat olyan 1 bites embereknek gyártják akinél a nágyobb a jobb, kit érdekel ha nem fér el a kezembe, de nagyobb mint a józsié. 1000 magja van, papiron a legjobb. Aki meg használni szeretné a telefont az iphonet vesz, ami a 2 magjával megeszi reggelire a 8 magos "csodákat"..
2013. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!