Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy pc sokáig hideg helyen...

Ha egy pc sokáig hideg helyen van (pl. ilyen időben az udvaron, mert egyik helyről elvittük a másik helyre), akkor nem lehet rögtön bekapcsolni, ha bevittük meleg helyre (pl. ház). Ez érvényes a mobiltelefonokra is?

Figyelt kérdés
Ki van kapcsolva. Nincs benne kártya. Hideg helyről behozom a házba. Hideg helyen x órát volt. Bekapcsolhatom, vagy ezzel is várnom kell 1 órát?
2013. ápr. 4. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én tutira várnék vele 1 órát,
2013. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másabb picit a dolog. A mobil zsebbe van, ott nem csapódik ki rá a pára. A géppel is azért kell várni. Mint a szemüveg ugye ha hidegről bemész fűtött helyre. Kicsapódik a pára. A gépház résein bekerülhet az alaplaphoz is stb. Ha áramalá hellyezed egyből akár valami tönkre is mehet benne. Ha dobozban vitted ki be el volt zárva az más. Az h hideg nem baj, baj a vízből lehet.
2013. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, dobozban volt.
2013. ápr. 4. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél órát vársz, vagy sűrített levegővel átfújod bekapcsolás előtt.
2013. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

vártam vele :)

egyébként honnan vegyek én most sűrített levegőt? :D

2013. ápr. 4. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden valamire való pc tulajnak van otthon sűrített levegője!:D
2013. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!