Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autómárka a jobb...

Melyik autómárka a jobb megbízhatóság, biztonság, üzemanyag használat, és az alkatrészek árát tekintve?

Figyelt kérdés
Sztetek melyik jobb : Opel, FIat, Toyota, Mazda, Chewrolet, Hunday
2012. márc. 29. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:
és a HOnda
2012. márc. 29. 15:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egy kutya mind, ha valami japánmániás válaszol neked akkor egyértelműen a toyota mazda honda trió nyer, ha valami németfan(pl én:D) akkor az opel és megemlítik a volkswagent hiába nincs ott, néha betér egy-egy olasz fan is ő fiatot mond, a koreaiakat nem szeretik erre felé:)

Szóval csupa olyan márkát írtál amikből tele vannak a bontók, a fogyasztás nem a márkától hanem a motortól függ, biztonság meg tipustól

azt vedd meg amelyik a legjobb állapotban van onnantól nagyon mellé nem foghatsz

2012. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Előzővel vitatkoznék, mert azért vannak erre konkrét kimutatások is.


Szervizigény (megbízhatóság) tekintetében a japán autók a legjobbak, ill. még a luxus kategóriák, mint pl. a Volvo.


Fogyasztás motortól függ, és típustól. Biztonság, ár szintén.


Persze, minél újabb típusú egy autó, ill. minél megbízhatóbb, annál drágább a szerviz.

2012. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pagan ***** válasza:
ez már elég uncsi kérdés,mindenki megkérdezi egy nap 5 ször:S...bocsi,de a gyári alkatrészek mindegyikhez drágák az utángyártottak meg olcsók,én utángyártottat veszek mindig és hepi van,én opelos vagyok
2012. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Opel - Wir leben autos.
2012. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Opel... Abból is egy F vagy G Astra, annyi van belőle, mint a háborodás, olcsó az alkatrész, alacsony fenntartási költsége van, megbízható is. A többi amit felsoroltál is jó, csak mondjuk nincs belőle annyi bontott alkatrész, vagy drágábbak is.
2012. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat ha kimutatasokra tamaszkodunk En csak annak hiszek amit sajat magam hamisitottam(Winston Churchill), es mivel minden auto "Egyedi" igy nehez azt mondani ez a marka/Tipus 100%-os, mert Emberek rakjak ossze, azok tervezik, es az osszeszerelo sort is azok keszitettek, vagy ahogy mondtak az elso eszterga pad pontatlansaga elkiseri az emberiseget tortenelme soran. Igy Lehet szerencsed lesz es Semmi gondod nem lesz az adott jarmuvel legyen az Ford vagy Fiat(leszamitva a tipushibakat) vagy allandoan a szervizben dekkolo Toyotad lesz...egyik sincs kizarva
2012. márc. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Skoda autók, fennt tartása olcsók, alkatrészek is :)
2013. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!