Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Windows mobile?

Android vagy Windows mobile?

Figyelt kérdés
Ki melyiket ajánlja és miért?
2013. ápr. 4. 18:46
 1/6 anonim válasza:
33%
az összes ismerősöm kinek windows mobileja van csak panaszkodik... csak egy példa.. nem tudsz bluetoothon küldeni más telefonnak csak windowsosnak.. szerintem eléggé gáz. kifejezetten nem javaslom. az android sem tökéletes, de messze jobb a windowsnál. :)
2013. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Már ne is haragudj első bárkinek tudsz küldeni valamint fogadni is tudssz butoothon nem csak wp-ről wp-re!! xddd

Én használtam androidot is és wp-t is!!Én a windowsphone-ra szavazok.Nincs rá annyi játék!!De az tény hogy sokkal stabilabb komolyabb és gyorsabb rendszer a windows.(A csúcskategóriás android se lassú, de sokba kerül :D)


Lehet szidni meg minden nekem ez a véleményem.

2013. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkét rendszer.

Na most a WP jól használható,stabil,pöpec.De amikor pl.kameraszoftverben videózás közben zoomolni akarok hát igen az nincs vagy közben egy fotó.Alkalmazások legtöbbje fizetős.Funkció hiány rengeteg.


Android(S3):jó,nem mindig olyan gyors,mintahogy elvárnánk a 4 mag,1GB ram-tól.Dehát ez az Android.Vas kell alá.Üzemidő rendkivül jó.Összességében az Android ami bejött inkább és maradok is annál!

2013. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Wp-om van és messze veri az androidot stabilitásban.

Lesz*rom mennyi app van androidra, ami nekem kell azt a wp hozza.

2013. ápr. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is WP-m van. Nem összekeverendő a Windows Phone a Windows Mobile-lal. Más a kettő. A Windows Mobile egy szar, a Windows Phone pedig kikúr* jó rendszer. Stabil, a leggyorsabb, kézreálló.

Lehet fikázni, hogy nincs rá játék, de! Windows Phone 8-ra igen komoly játékok jöttek az elmúlt időben, és pl egy Lumia 620-on is simán játszol 512 MB-rammal Asphalt 7-et, ami androidon ugyan ilyen hardveren laggolgatva fut - ez csak egy példa, hogy teljesítménybe és optimalizáltságban odaveri rendesen az androidot.

Igaz androidon tobb app van jóval, viszont WP-re a legelterjedtebb appok ingyenesek. Vagy ami fizetős app, annak van egy ingyenes reklámos verziója is. (androidon is így van)

Kezdőképernyője színesebb, igaz baránőről/barátról fotót nem lehet betenni. De lehet úgy rendezni, hogy az jól nézzen ki.

Egy WP-s készüléknek 3 és fél év a támogatása, azaz annyi ideig kapják a frissítéseket, addig az android 1-1,5 évével le van maradva. Hogy milyen hiányok vannak, az máskérdés, de az tény, hogy a WP neve az android neve mellett van, még ha sokan nem kedvelik is.

2013. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az app a fontos akkor android. Én amúgy az androidot jobban szeretem, mert nyílt forráskódú :)
2013. okt. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!