Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes mostanság...

Szerintetek érdemes mostanság (2013 tavaszában) iPhone 4-et venni?

Figyelt kérdés

A legtöbb androidos telefon nem igazán jön be, és én mobilkereskedőnél láttam jó áron iPhone 4-et (60-75 között tud a srác szerezni alig használtakat, vagy épp újakat, azt nem kérdeztem meg, majd nem sokára visszamegyek hozzá :) )

igen, mindenki azt mondja hogy inkább 4S vagy 5 érné meg jobban, de nekem nincs ennyi pénzem és anya se szeretné ha sokat költenék telefonra (90-100 ezret vagy többet, azt mondja inkább rakjam el későbbre, de telefont -akár iPhone 4-et- mindenképp vegyek, mert az most szükséges.

Mi a véleményetek erről? negatív - pozitív is egyaránt jöhet, de légyszi ne anyázzatok stb. :)))



2013. ápr. 4. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért szükséges? Ez csak duma, hogy szükséges. Én a munkámhoz használom a telefon. Sajnos most szervízben van és így a régi mondjuk úgy buta telefonomat használom és már egyáltalán nem hiányzik a másik. Persze azzal kényelmesebb, de semmiképp sem KELL. Kizártnak tartom, hogy nem tudnál élni iPhone vagy okostelefon nélkül. Ez nem oxigén.
2013. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azért szükséges számomra egy telefon, mert a mostani 5 év után tönkrement :) és azt az iPhonet amit kinéztem sokkal olcsóbban is meg tudom szerezni :)

amúgy ahogy olvastam egy iPhone 4 nem tud valami sokat, mondjuk egy mostani legújabb androidos telefonhoz képest,de a funkciókat megszemlélve nekem bőven elég a tudása, nem mellesleg jól is néz ki,persze nem minden az alma.. :))

2013. ápr. 4. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg. Ha lenne annyi pénzem, és telefont akarnék venni 100 hogy olyat vennék
2013. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Előzőnek igaza van, nekem "csak" egy iPhone 3GS-em van de tökéletesen megvagyok vele elégedve és nem adom el még vagy 3 évig. 4S-t megéri venni mert firssíteni fogják az iOS-t rajta még jó pár évig meghát stabilabb mint a sima 4, külsőleg is meg úgy rendszer ügyileg is (ismerősök beszámolója alapján), meg hát nem egy rossz teló ! : )
2013. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4S-re sajnos nincsen pénzem :( használtan 90 fölött tudnak szerezni, ami nekem már egy kicsit sok lenne :S

de azért köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :)

2013. ápr. 5. 17:37
 6/11 anonim válasza:
dettó ugyanez a problémám :P
2013. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 - na és te mit fogsz venni? :) amúgy én mostanság egy S3 minin gondolkozom, de ugyanakkor az iPhone 4 irreálisan is ,,alacsony" ára elég vonzó számomra :D
2013. ápr. 21. 18:13
 8/11 anonim válasza:
én is pont így vagyok vele... iphone 4,v 4S-t szeretnék,vagy s3 minit.. de ha belegondolok az iphone-val valahogy boldogabb lennék. Kérdezgettem itt a gyakorikérdéseken,és valahogy az iphone meggyőzött,szóval ahogy lesz rá alkalmam veszek is! :D és te hogy döntöttél? :)
2013. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ugyanez :o :DDDD de végülis jobbnak találom az s3 minit, hiszen többet tud, mint egy iPhone 4 vagy 4S, de azért mindhármat szívesen elfogadnám :D :)
2013. ápr. 27. 23:19
 10/11 anonim válasza:
velem is így van. Szeretnék egy iphonet, de ha jobban megnézzük,az iphone 4 már nagyon régi termék,az s3mini pedig sokkal újjab,így biztos hogy a tudása jobb,szóval tényleg fogalmam sincs hogy mit csináljak... :D
2013. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!