Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s + appstore al...

Stewi kérdése:

Iphone 4s + appstore al kapcsolatban tudnátok segíteni? A többi lent

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy itthon a védett wifit megjegyzi, amint a hatókörzetében vagyok kapcsolódik magától, de pl.: Édesanyámnál ahányszor hatókörzetben vagyok mindig csatlakozni kell és beírni a jelszót ?


Akksi töltéssel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy ha estére lemerül kb 10-15% ra akkor az nem baj ha egész éjszaka töltöm kb reggel fél 8ig és az este az olyan este 22:00 körül. Ha nem akkor írjátok már le hogyan töltsem h kíméljem az akksit és bírja is tovább..


Appstore on nem tudjátok mikor lesz program szépkártya egyenleg kezelésére? (előtte androidosom volt és azon tudtam kezelni a K and H szépkártya egyenlegét)


Meg hogy van-e olyan program vagy beállítás a telón ahol tudnám követni azt, hogy egy adott számmal hány perc kimenő hívásom volt?

ez azért lenne jó mert Édesanyámmal 1 hónapra most 3 óra ingyen hívásom van kimenőbe de van még mellette másik szám akit ingyen hívok és nem tudom pontosan követni hogy Anyával mennyit beszéltem már le.


Bocsi ha tágasan fogalmaztam.

Előre is köszi .



2013. ápr. 4. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!