Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb akkumulátorral rendelk...

Legjobb akkumulátorral rendelkező mobil?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni okostelot, nekem az elsődleges szempont az akksi, minél tovább bírja egy töltéssel annál jobb, tud valaki valamilyen összehasonlításos cikket?

Illetve jöhetnek tapasztalatok szerintetek melyik a legjobb?

(Ami eddig ki van nézve Motorola Razr MAX vagy HD, Asus Padfone2)



2013. ápr. 4. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ismerettségi/baráti körömből csak nekem van BlackBerry-m (9780), az bírja akár 3-4 napig is nincs agyonhasználva. Ha már felénél van az aksi akkor általában átrakom 2G-re és úgy bírja még 1-2 napot legalább. A többiektől meg folyamatosan csak azt hallom hogy "merül a telefonom", ezek a full érintősek 1 napig bírják kb, minden este fel kell őket dugni töltőre.
2013. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy okostelefon kategóriába keresem a kiszemeltet, na igen van amelyik 1 napot se bír ki ami szerintem gáz, pl iphoneok is, szerintem ez már szégyen hogy 200+ezerért veszel egy telefont és ha aktívan kellene használnod lemerül nap közbe.
2013. ápr. 4. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami legjobban bírja, az a Razr MAXX, utána a Galaxy Note 2, aztán az S4.. A többit nem tudom, valószínűleg ez a top3 készülék. A Padfone 2-ben kisebb akku van, szóval valószínűleg nem bírja sokáig.
2013. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
K.: pontosan egyet választhatsz: alacsony teljesítmény, hosszabb üzemidő.
2013. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát azért nem olyan kicsi az a 2140mAh a Padfone2 től,

plussz ugye ott a "station" ami még növelhet rajta ha azt is nyomogatja az ember.+ szoftveresen is van energiagazdálkodás asusnál.

A note2 nekem már túl nagy "phablet".

Viszont a Galaxy S4 elgondolkodtató az jó lehet, bár külcsínyre nem a legszebb de akksi szempontjából jónak tűnik,bár a HD s telefonok többet is esznek ugye. köszönöm a tippet.

2013. ápr. 4. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy külső akkumulátor is segíthet a hosszú üzemidőben.

[link]

Egy 6000mAh külső aksival akár 3x is feltölthető a mobil.


Létezik telefontokba épített külső akkumulátor is.

2013. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!