Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire figyeljek egy érintő...

Bukett kérdése:

Mire figyeljek egy érintő képernyős telefon vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Egy mobilt akarok vásárolni.Kb. ilyet: [link]

A telefon képe alatt írja hogy milye van stb.Én ezekhez nem nagyon értek,ezért kérném a segítségeteket.Pl. nem tudom ezt a Wifi meg Android-ot,nem tudom mire való a dupla SIM kártya.

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. ápr. 4. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
ha most lesz először érintős telód,akkor szerintem ez megfelel,bár nem ismerem ezt a fajtát! az android a telefon operációs rendszere,a dupla sim olyan h 2 sim-kártyát tehetsz bele,a wi-fi vel pedig internetezni tudsz
2013. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a dupla sim kártya tudom h egyszerre kettőt rakhatok bele,de miért jobb ez mint 1 db. Sim?
2013. ápr. 4. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ha mondjuk van egy privát meg egy céges számod, akkor egy telefonról tudod kezelni a kettőt.
2013. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak ennyit?ha igen,akkor nem jó
2013. ápr. 4. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 5. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezekre figyelj:

- kijelző minősége (pl.: sima TFT, vagy Super Amoled, nem mindegy), megjelenése (hogy hány képpont, a 480x800 alap szerintem)

- processzor órajele (nekem alap az 1Ghz), de ami még fontosabb, a milyensége (Armv7 legalább), az is hasznos lehet, ha a készülék 'többmagos', tehát több processzormag van benne

- fényképező (a LED hiánya nagy feketepont)

- szoftver frissessége (Gingerbread min.)

- belső tárhely mennyisége, bővíthetőség (SD kártyával)

- RAM mennyisége (512 MB min.)

- külcsín, egyedi formaterv, ne legyen béna a mechanika

2013. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így hirtelen annyit változtatnék ezen, hogy Gingerbread helyett inkább már Ice Cream Sandwich (4.0) legyen a minimum. GB már nagyon elavult :/
2013. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!