Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség egy Iphone 5...

Mi a különbség egy Iphone 5 és egy Iphone 5 Clone között? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeségnek tűnik a kérdésem, de soha nem értettem, hogy mi közötte a különbség!!

Az op. rendszere vagy mi??

Köszi a válaszokat!!!



2013. ápr. 5. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Iphone 5 működik, a clone az nem. Asszem ez a legnagyobb különbség.
2013. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gagyibb műanyagok és más anyagok, gagyibb kijelző, jó eséllyel még csak nem is karcálló, gagyibb műszaki tartalom (gyengébb proci, kevesebb memória, gyengébb kamera, kisebb felbontású és persze rosszabb minőségű kijelző, pl retina helyett TFT), más op.rendszer (általában Android, ami ugyan nem rossz, de azért nem iOs). Kikapcsolva lehet, hogy teljesen ugyanúgy néz ki. Csak egy telefont nem kikapcsolva szoktak használni.
2013. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Az egyik szar a másik szarabb.
2013. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De hogy nem működik?

Mármint egyik ismerősömnek Iphone 4 Clone-ja van és semmi baja mincs!!

2013. ápr. 5. 19:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vegyél egy sima androidos telefont ne egy kínai hamisítványt. Olyan mind az Adidadas vagy a Dulce & Guapo.
2013. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Különbség? Mint egy igazi, és az óvoda udvarán használatos pedálos játékautó között.

Messziről, hunyorítva nézve mintha hasonlítana rá, de ha valaki használni is akarja, akkor rájön hogy köze nincs egyiknek a másikhoz.

2013. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Aki kicsit is ért hozzá, ránéz és rögtön megmondja, hogy nem eredeti Iphone. Rengetegen embernek van ilyen. Direkt előveszi a tömegközlekedési eszközön és nyomkodja, hogy más is lássa, hogy neki Iphonja van, közben egy 1200 ft-os hama füllhalgatüval használja.

Nem fikázni akarom őket, de ez szerintem gáz. Annyi pénzért amennyit kiad rá, lehet venni egy jó mobilt.

2013. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat... :)

Így már mindent értek!!!

2013. ápr. 6. 16:30
 9/18 anonim válasza:
17%
Ordenárá nagy baromságok szerepelnek az előttem lévő hozzászólásokban, olvasd el a wikitech tesztet abból mindent megtudsz az uj iphon5 klón tényleg müködik és android rendszerre sokkal szerethetőbb szerintem mint ios-al, kamera minden ugyanugy megy rajta totálisan másolták külsőre az egészet a belső egyedül ami nem ugyanaz mivel android van rajta, de duplamagos processzor és 1gb ram van benn plusz 16gb belső memória, minden amit marketből lehet leszedni frankón müködik (gps,skipe,facebook) pluszba még dual simes (két szimkártyát tudsz beletenni) és még a földi tv adókat is tudod fogni vele, amit egy igazi iphonnal NEM! szerintem egy ilyen telefon 4colos kijelzővel 480x854 pixeles felbontással (elsőrangu, pontos iphone felbontás) ennyi pénzért hatalmas vétel, ma rendeltem megy egyet 14ezer forintért, lehet hogy tényleg nem lesz olyan karcálló mint az eredeti de nem is 150000 ft!!! Szóval ha összekarcolom számold ki 15öt vehetek még ami egy életre is elég! senki nem fogja megmondani h nem iphone-od van, a kamera is valós 8megapixel szóval szerintem ne hagyd h elvegyék a kedved egy ilyen készüléktől, eddig én is ellene voltam de eddig nem is tudtak ilyen minőséget produkálni ferdeszemü barátaink! le a kalappal előttük fillérekért dobálni iphone-on túlmutató tudást nem kis mutatvány, mellesleg az sem mellékes, hogy ezekhez a telefonokhoz kapásból két akksi jár, tehát ha menetközben lemerüls valahol felpattintod és átrakod az uj akksit... mondanom sem kell, hogy az üzemidőt megduplázod ezzel...
2013. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

" 480x854 pixeles felbontással (elsőrangu, pontos iphone felbontás"


Amennyiben 480=640 és 854=1136, akkor valóban pontos iPhone felbontás. Megjegyzem az iPhone 4 is 640x960.


"ha összekarcolom számold ki 15öt vehetek még ami egy életre is elég!"


Aha, egy életre... Fiatalon tervezed az elhalálozást.

2013. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!