Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség egy Iphone 5...

Mi a különbség egy Iphone 5 és egy Iphone 5 Clone között? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeségnek tűnik a kérdésem, de soha nem értettem, hogy mi közötte a különbség!!

Az op. rendszere vagy mi??

Köszi a válaszokat!!!



2013. ápr. 5. 19:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
...és az egész, butaságtólés dühtől fröcsögőhozzászólás egy, azaz egy mondat. Igazságtartalma nem sok van, de legalább bőbeszédű.
2013. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%
Nekem van egy eredeti Iphone4-em és egy Iphone5 Clone telefonom! A clone az néha még jobban is teljesít, bár kb 8-10 hónap után rendszeresen befagy, és nem azt teszi amit kell! Én mindig veszek egy újat hiszen apró pénz és fél évig hibátlanul, jól működik. :DD
2013. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Tóth Csaba ***** válasza:
0%
Legèrdekeseb szerintem, lassan jobaklesznek! mint a nagy hude komoly màrkàs vackok :) pl. mindegyik nagy nevü androidos hibàit èrdemes megnèzni ! utàna szerintem simàn megèri! egy ijetvenni.
2013. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 tesho válasza:

Én tegnap kaptam kézhez Kínából a 12ezer Ft-os Samsung S4 klónomat. Ezek a klónok kinézetre nagyon hasonlóak az eredetihez, a legnagyobb különbség a belső tartalomban van, legfőképpen a hardver gyengébb. Ha nem az a mániád, hogy egész nap baszkodd és folyton mindenféle appokat telepíts rá, akkor szerintem ennyi pénzért jó alternatíva. A technika pedig olyan gyorsan fejlődik és egyre olcsóbb is, hogy 1 év múlva ha lecseréled is jól jársz. Arról nem is beszélve ha leejted a többszázezres készüléket, ott fog megütni a guta, vagy pl. ma is találtam egy mobilt az utcán, majd felhívtam "Anyu"-t és visszaadtam. De ha nincs ilyen szerencséd?

Amiről még nem esett itt szó: sokféle klón van sokféle árkategóriában és hardverrel, nehéz általánosítani, hiszen egy drágább klóntól többet várhatsz, ez alapján válogass.

Ár-érték arányban szerintem egy klón jó választás lehet, csak azt határozd meg, hogy mire akarod használni, pl. GPS-es klónok már 15 ezertől vannak, itthon boltban meg jóóóval fölötte.

2013. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Tegnap kaptam kézhez iPhone5 clone telefonomat

nem volt az elején semmi bajom vele jónak tűnt minden jól működött rajta aztán véletlen le is ejtettem és a kamerájával lett valami..nagyon sz*r képet csinál...meg eleve nem volt rajta se ios7 se andorid de RÁ LEHET TENNI csupán egy program kell hozzá meg be kell kalibrálni stb. és ugy fog működni mint az eredeti vagyis ha nem is pont de hasonló lesz hozzá.

10ezer volt a telefon a szállítás meg 2ezer megérte..mert ha el romlik veszek egy másikat

jobb mint a 200ezer forintos mert tényleg ha le ejtem nannak nem csak a kamerája de az egész telefon megsérül és a javítása több 10ezerbe kerülne

lehet az eredetinek jobb a teljesítménye de nem érsz vele semmit ha véletlen neki ütödik valaminek

de kinek mi a jó:) ma telepítek rá androidot és majd lesz vele valami:) inkább ezt vedd meg mint egy eredetit

olcsó és sok kitartó munkával kutya jó lesz!:D

2013. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Előző, facepalm, akkor nekem hogyhogy tökéletesen működik az iPhoneom amit már 20-30x biztos leejtettem? És nem fogsz rárakni Androidot azt garantálom, iOSt meg főleg nem. Tudsz rajta bármit csinálni? Nem, de gondolom téged nem is érdekel, úgyis csak menőzni vetted, az eredetit sem tudnád kicsit se kihasználni.
2013. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%

Nem az a fajta vagyok hogy menőzzek egy telefonnal..

azért vettem ezt mert egy 10x olcsóbb volt mint egy eredeti..és érdekes módon rá tudtam tenni az andoidot sőt még az ios is rá megy:) nem kell le alacsonyítani az iPhone kólnokat mert nincs semmi baj velük.

csak egy jó program meg sok idő kell ahoz hogy jó működő telefont tapjon az ember.!

van aki nem teheti meg azt hogy egy eredetit vegyen 200ért..

( most nem magamra célzok mert igenis tudnék ha akarnék eredetit venni)

szóval ennyi:)

2013. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
iOS-t biztos nem tudtál felrakni rá max iOS kinézetű androidot
2014. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!