Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolnám huawei y200-as...

Rootolnám huawei y200-as telefonomat de elakadtam, többi lent?

Figyelt kérdés
ott akadtam el amikor vissza kell tenni bele az akst miközben power gombot meg hangositást nyomok hiába tartom lenyomva csak lefagy és nem megy a recoverybe percek után sem

2013. ápr. 5. 21:10
 1/2 A kérdező kommentje:
megoldottam... le kell szedni a myhuawei.net ascend y200 toolbox-ot és azzal egy perc alatt mindent meg lehet csinálni :)
2013. ápr. 7. 12:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj, de tudnál nekem segíteni rootolni az y200as készülékemet? Láttam megtudtad oldani, nem értek hozzá a telefonok ezen részéhez. Ha eltudnád nekem mondani hogy honnan, mivel és hogyan, akkor azt megköszönném. :/ Köszi szépen, privit is írok!
2014. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!