Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Általános használatra (legfőké...

Általános használatra (legfőképpen persze telefonálás, időnként wifi, plusz egy-két alkalmazás) Lumia 800 vagy Xperia U?

Figyelt kérdés

Előbbit próbáltam már, nagyon tetszik a gyors, sima futása, ez a Sonyra is jellemző? (Nekem fontos szempont, hogy ne akadjon, lassuljon.)

Főleg az applikációk terén kérdezném, nagy a különbség a két operációs rendszer között? (Első okosteló volna, így nincs hasonlítási alapom, illetve pl. játszani sem szeretnék, csak hírek, időjárás, geotag, hasonló funkciókat szeretnék használni.)



2013. ápr. 6. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem szokott a sola se akadni alapból, de a google play-en akadhat pár xarul megírt app ami kiakaszthatja...


Viszont van a sola-n alapból ilyen app ami neked kell stb...

2013. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt akartam írni, hogy ha elég neked az U 5.5 giga tárhelye akkor jó, ha viszont nem akkor xperia sola...
2013. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én inkább az Xperia Sola-t ajánlom inkább az U helyett, kb. annyiba kerül az is. Ha lumia kell a gyorsaság miatt akkor wp8-ast vegyél de azok drágábbak egy kb ugyanolyan hatdverrel is. Az android nem a gyorsaságáról híres, elôfordulhat hogy néha egy kicsit laggol viszont az xperiák viszonylag jól optimalizálttak. Viszont azt te döntöd el hogy wp-t vagy androidot választasz aszerint hogy miket csinálsz a telón. Ha androidot választasz akkor Xperia Sola ha Wp-t akkor Lumia 520 Vagy Lumia 620.
2013. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mahhoo3-3 ***** válasza:

Wp nagyon gyors, én 920at szeretnék, tárhely az van bőven alappbòl, de bővíthető, kamera nagyon profi, LUMIÁT VEGYÉL, top telo.

Majd irj mit vettél

2013. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos "rózsaszínéknél" nincs Sola. :-S

Majd azért a következőkben még jól megtapizom a versenyzőket, aztán lesz ami lesz... (Bár csak bő két múlva esedékes a vásárlás.)

2013. ápr. 6. 12:58
 6/11 A kérdező kommentje:
*"két hét múlva"
2013. ápr. 6. 12:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Közben most olvasom, jön a Lumia 520, specifikációk és külső (kellemes, szögletes forma) alapján bejövős, ráadásul ez 8-as WP-vel jön. Az ára is egészen barátian indul az angoloknál, 170 font. Megérné esetleg egy kicsit várni rá?
2013. ápr. 6. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg, ugyanis a WP egyáltalán nem akad. Gyorsabb, mint a sola sokkal, és információ dúsabb a kezdőképernyője.
2013. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tudsz várni megvárhatod a lumia 520-at, ha nem tudsz várni ott a kb. egyenlô tudásu wp8-as lumia 620, ha tényleg wp-s telót akarsz. Igaz hogy a wp gyorsabb de azért egy jobb xperiával sem fog akadni. Az információdús képernyôrôl csak annyit hogy egy droidos teló kezdôképernyôjét is telelehet pakolni widgettel.
2013. ápr. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem megvárom az 520-at, és ha a Tmonbile-nál kijön valami jó áron (kb. mint Lumia 800 vagy kicsit több) meg is veszem.

Köszi még egyszer mindenkinek!

2013. ápr. 8. 03:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!