Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg létezik olyan alkalmaz...

Tényleg létezik olyan alkalmazás telefonra, amivel lehet figyelni a másikét?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy van olyan alkalmazás mobilra, hogy azzal lehet követni, hogy a másik pl. mit ír facre-re, mit chatel, milyen sms-t küld, kiket hív, ilyesmi. Tényleg létezik ilyen? Ha igen, hogyan lehet "védetté" tenni magam ezek ellen?
2013. ápr. 5. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Használsz nyitókódot, mindig magadnál tartod a telefont, nem adod más kezébe, nem teszel fel illegálisan szoftvert.
2013. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de elég analfabéta vagyok ezekhez a dolgokhoz. Mi az a nyitókód? Magamnál tartom, nem adom oda másnak, de ez miért fontos? Mert nekem azt mondták, hogy ha a másik letölti ezt az alkalmazást (vagy mit csinál), akkor rá tud állni az én telefonomra, és látja, hogy én miket csinálok...
2013. ápr. 6. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Azzal, amivel a képernyőzárat fel tudod oldani.

H másnál ne legyen az azért fontos, mert ha nem veszi a kezébe akkor nagyságrendekkel nehezebb bármit rátelepíteni.

2013. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj, értem. Tehát akkor csak úgy láthat bele a saját telefonomba, ha arra is telepít ehhez való alkalmazást?
2013. ápr. 7. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megvannak az eszközei, akkor bármilyen telefonba bele lehet látni. Már kérdés, hogy nem mindegy, hogy ez egy program telepítéséből áll, vagy komoly rendszereket kell hozzá feltörni, használni.
2013. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor az a lényeg, hogy nem megy az olyan könnyen. :) Én azt hittem, hogy csak feltölt egy alkalmazást a telefonjára, és azzal rá tud állni az enyémre. :) Nagyon szépen köszönöm a segítséged!
2013. ápr. 9. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Csúnya volna, ha így működne.
2013. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem így lett mondva, én meg mivel nem értek hozzá, elhittem. De most megnyugodtam, nagyon szépen köszönöm a segítséged!
2013. ápr. 10. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!