Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor túl sok hibás mintarajz...

Amikor túl sok hibás mintarajzolás után a google fiókba kell bejelentkezni, akkor a google-s email-címemet és a hozzátartozó jelszót kéne beírni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy ace 2-esem van és a feloldó minta sokszor rosszul lett megrajzolva, ezért nem enged belépni a mobilom, csak úgy ha megadom a google fiókom adatait. A gond csak az h már vagy 1000szer próbáltam és tudom a jelszót meg minden mert a gépen be tudok jelentkezni, a mobilom mégse fogadja el. Légyszi segítsetek, mit tudnék tenni?

2013. ápr. 6. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

azzal kell, amivel első bekapcsolásnál bejelentkeztél

netre vagy csatlakozva?

ha nem megy, akkor hard reset

[link]

2013. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyomtam a három gombot egyszerre, erre olyan hangot adott mintha fényképezne, aztán újra megpróbáltam bejelentkezni, de megint nem sikerült :(
2013. ápr. 6. 09:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Most kiírt 4 opciót: reboot sístem now, vagy apply update from sdcard, vagy wipe data/factory reset, vagy wipe cache partition. Melyiket válasszam? És az adatok vajon megmaradnak a mobilomon (sd kártyán?) mert nincs biztonsági másolatom. Ha tudsz akkor kérlek segíts, előre is köszönöm.
2013. ápr. 6. 10:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziköszikösziköszii :DDD sikerült
2013. ápr. 6. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!