Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a telefonról? : Sony Xperia S LT26i

Figyelt kérdés

Sony Xperia S telefont venném meg, és aki ért vagy vol/van ilyen telefonja az írjon róla párat, vagy ha van jobb ennél 90.000Ft alatt akkor az is megnézem._

Itt rendelném meg neten:

[link]



2013. ápr. 6. 10:15
 1/1 anonim válasza:
Nekem ilyen van, de nem ajánlom senkinek. Esetleg ha nem használod akkor, mert jól néz ki. Alul a gombok (vissza, home, menü) totál érzéketlenek, 2-3x minimum meg kell nyomni, hogy történjen valami. Pedig levettem a gyári fóliát, de nem segített. A másik az akku, ami átlagos használat mellett nem bír ki egy napot se. Egy éjszaka alatt, használat, wi-fi, 3g és bluetooth nélkül, merül 15-17%-ot ! Nem bír ki 3 napot akkor se ha hozzá se nyúlsz. A harmadik pedig, hogy néha nem érzékeli ha kihúzod a fülest és ha telefonálsz akkor a hangszóró totál néma, mert gondolom a jacken akarja kiküldeni a hangot. Én inkább vennék egy Galaxy S II-t, mert a sima S életem legjobb vétele volt eddig.
2013. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!