Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Már sürgősen kéne új telefon, mert a régim nem működik, de teljesen bizonytalan vagyok.

Lány vagyok, de kéne egy minőségi telefon, ami külsőre sem rossz, sajnos jó lenne, ha nem fekete vagy szürke lenne.

A hang- és képminősége legyen jó, ezen kívül sokat használnám internetre, sokféle alkalmazásra és sok adat, program tárolására, rendezésére. Játékok annyira nem érdekelnek.

Előző telefonom Xperia volt, és hatalmasat csalódtam és szenvedtem, és az ismerősi körömben is sokan csalódtak Sony Xperiákban, úgyhogy azt NEM szeretnék.


Max 90ezer Ft legyen és ha lehet, ne nagyon hatalmas, mert nem tudom fogni a tepsitelefonokat.

(én eddig HTC-kben és Samsungokban gondolkoztam)


Köszönöm a válaszokat nagyon! :)



2013. ápr. 6. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:

például :

HTC Desire X vagy Samsung Galaxy SII


de én inkább a HTC-t venném

2013. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
érintős, oldalra tolós.. milyen fajtában gondolkozol? :)
2013. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:) várom a többit :)
2013. ápr. 6. 14:57
 4/10 A kérdező kommentje:
érintős!
2013. ápr. 6. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy még talán ZTE GRAND X IN
2013. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
nemtudom hogy mennyi de a Samsung Galxy y young-om nagyon jol megy es megvan vagy 5 eve es mukodik jol
2013. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. az Y egy elavult f*s

2. 5éve ? wtf az android 2008.szeptemberében jelent meg a young meg kb 2éves teló XD

3. mit akarsz te a younggal? 20ezer forintos telót vegyen, ami ráadásul egy szutyok, és ő 90ezerből akar vásárolni amúgyis ?

2013. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha biztos nem akarsz Xperia-t, akkor Htc One S. (Pedig ennyiért a legjobb az Xperia Sl, Ion, S)
2013. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget:)
2013. ápr. 7. 14:13
 10/10 anonim ***** válasza:
samsung galaxy sIII mini lafleor
2013. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!