Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hivatalos Jelly Bean frissítés...

Hivatalos Jelly Bean frissítés mikorra várható Galaxy ACE 2-re?

Figyelt kérdés
A Nokia Lumia 620 és Galaxy Ace 2 között vacilálok nagyon. Ha a közeljövőben érkezne hivatalos frissítés az ACE 2-re akkor azt venném. Szerintetek érdemes várni?

2013. ápr. 6. 22:14
 1/4 anonim válasza:
Nekem ace 2-m van és teljesen elégedett vagyok vele.A frissítésről pedig annyit,hogy eddig Portugáliában az egyik ottani szolgáltató elérhetővé tette az ottani felhasználóknak. Ezek alapján ide is hamarosan érkezhet, de a samsungnál ez kiismerhetetlen. Ha még érdekel valami ezzel kapcsolatban írj nyugodtan. Ha érdekel akkor a samsung a 4.2 frissítést is ki fogja adni. A windows phone-ról pedig semmit nem tudok mondani
2013. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már a leak kijött Ace 2-re és szinte teljesen bugmentes.Úgy hogy hamarosan jön a hivatalos is.
2013. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. ápr. 7. 21:21
 4/4 anonim válasza:
Márt kint van a portugál illetve a kínai hivatalos jb is.Én jelenleg a portugált használom és szinte hibamentes.Ha bármi kérdésed lenne nyugodtan írj privátot.
2013. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!