Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány éves korba normális...

Hány éves korba normális telefont kapni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyet...

csúcs/középkategóriásat sztem 16 körül, de csak akkor, ha megdolgozik érte

alsó kategóriát (xperia tipo környékit) ha nagyon akarják 13 körül (feleslegesen) ma már sajnos normálisnak mondható lenne, de már az ovisoknak is ájfónt vesznek...

2013. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kb 10-11 évesen, ha szükséges(manapság már szerintem ott tartunk, hogy célszerű, ha van), és persze valami olcsóbb fajtát.
2013. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen Xperia Tipo szintűt már 10-11 éves kortól,komolyabb középkategóriásat olyan 13-tól felső kategóriásat 16-17 körül.
2013. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 zolika217336 válasza:
14
2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Normális telefon = gombos, strapabíró, hosszú akku üzemidejű. Ezt már 11-12 éves korban.


Villogni alkalmas érintőképernyős telefon meg majd akkor, ha megkereste az árát.

2013. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi !!
2013. ápr. 8. 20:20
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A válaszoló nyagyrésze elég vaskalapos és gondolom már idősebbek. Én 14 vagyok, az első mobilomat 8 évesen kaptam (a bátyám 2vel idősebb nálam és neki kellet de ezért én is kaptam) ami egy egyszerű nokia volt utána jöttek a már használható készülékek 11-2 éves koromban (pl.: W910i), aztán IPod touch+mindenféle androidos cucc (most épp Galaxy S3). Azért egy ennyi idős gyereknek már egy okosabb készülék sem árt, de egy 10 évesnek egy alsó árkategóriás is megfelel szerintem. (lehet hogy ez mind korai volt mert mint ahogy azt már mondtam a bágyám 2 évvel idősebb és mindent egyszerre kaptunk).
2013. ápr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves "vaskalapos"-ozó elkényeztetett mamakedvence:

Majd akkor írj ilyeneket, ha tudod, hogy egy háztartásban havonta hány csekk jön, mibe kerül a fűtés, villany víz, kébeltévé, stb.

Baromira el vagytok tévedve, azt hiszitek, hogy nektek az okosteló, a net, a legújabb számítógép, a plsaysation mind alanyi jogon jár.

Nagyon sok család költségvetésébe ezek a dolgok egyszerűen nem férnek bele. Bár lehet hogy az autó ablakából, amivel a papa iskolába visz, ez a való világ nem látszik.

Lehet hogy a szegényebb családok gyerekei sokkal egészségesebb lelkületűek lesznek mire felnőnek, mert nem fogják azt képzelni, hogy körülöttük forog a Föld. Megtanulják becsülni azt ami van, és látják mi mibe kerül.

Nagyon egyszerű úgy osztani az észt, hogy a szülő szinte csak egy automata: "bedobom a hisztit, megkapom amit akarok".

Azt el sem merem képzelni, hogy egyszer majd a te és a hozzád hasonlóak munkájából kéne hogy nyugdíjam legyen.

2013. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért kéne elítélni mert nem vagyunk szegények. És egyébként egy egyszerű telefon 5-15ezerig vanés kb 1000Ft a számla egy hónapra. És nehogy azt hidd hogy mi mindíg így éltünk és láttam hogy a szüleim mennyit dolgoztak azért hogy egyszer ilyen jól élhessenek a gyerekeik és nem hiszem hogy egy gyereknek attól lessz egészséges a lelke hogy nem kényesztetik el hanem attól hogy törődnek vele. És azt se úgy képzeld hogy hisztizek aszt kapok egy fasza telefont.
2013. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy te nulla élettapasztalattal mit hiszel.
2013. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!