Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom visszatolteni a...

Hogy tudom visszatolteni a 6.1.2 es szoftvert az iphone- omra?

Figyelt kérdés

Van egy iphone 4s em es letoltottem ra a 6.1.3.-mat de sajnos erre a verziora nincsen jailbreak!

Hogy tudnám megoldani ezt a problémát?



2013. ápr. 8. 15:20
 1/8 anonim válasza:

Pont ugyan így jártam!

Nem lehet visszatölteni alaplapcserés a dolog voltam már vele apple rendszergazdás embernél és elégé sok helyen de nem lehet visszatölteni:S és gondolom a firmwared is 06.15.00

2013. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
bár nekem 3gs em van mint ha halottam hogy valamelyik 4esre még megehet csinálni de nem biztos
2013. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez felejtős. Majd ha lesz JB hozzá, akkor tudod JB-elni. Addig sajnos így jártál.
2013. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
JB nem lesz rá tudatommal de a 4 est még lehet viszalehet csinálni de nincs rá sok esély
2013. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát mind1, de en is ugy tudom hogy nem lesz ra jailbreak sajnos

De azert koszonom a valaszokat!

2013. ápr. 9. 10:20
 6/8 anonim válasza:

most elvileg az evasion 1.5.4 olyan van már van 6.1.3 ig de nekem még nem sikerült letöltenem ! nem tudom hogy mennyire kamu... vagy igaz. keress rá googlen

de elvileg ha tinyumbrellával csinálsz egy saját ipws-t akkor azt betudod tölteni itunesba alt+shift el...és akkor vissza tudod telepíteni de nem garantált.

van még egy féle lehetőség hogy rednsowba a mostani legújabba ments shsh-t és választ exteas>even more>restore ott be kell raknod az iost is és a mentett shsh-t is és lehetséges hogy ez iphone 4 nél bejön!

2013. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kamu... Nincs és nem is lesz 6.1.3-ra, megvárják vele legalább a 7.0-at és most IPSW-vel se lehet restoreolni, csak iPhone 4 vagy régebbieket
2013. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
júniusban lesz az ios 7 arra valószínü hogy lesz JB. de ott meg biztos kitalálnak már valamit hogy csak iphone 4-5 re tudd csak felrakni de remélem nem így lesz !
2013. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!