Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek inkább?

Melyik telefont vennétek inkább?

Figyelt kérdés
Két típus közt nem tudok dönteni ,segitenétek? Galaxy ace 2 vagy Nokia lumina 800?
2013. ápr. 8. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én talán a nokiát venném, mert nekem jobban bejön a windowsphone mint az android, de ez szubjektív. ha fontosabb, hogy jobban személyre tud szabni és androidra talán több alkalmazás is van mint wp-ra (és ezeket ingyen be is tudod szerezni) akkor ace 2, de nekem valahogy jobban bejön a wp viszont szerintem nincs rá annyi alkalmazás...
2013. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 amcsih ***** válasza:
Samsung galaxy ace 2... Nem toduom, hogy te most olcsóbban kapod e meg, vagy mi, de szerintem egy kis pénzzel meglenne a sony xpera p, ami 65-ért már kapható..
2013. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ebben a kategóriában messze az Xperia P a legjobb.
2013. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönők minden választ, páromnak (ő lány) T-nél lejárt a hűségideje így vehet új készüléket akciósan részletre stb Nokiás volt eddig azért jött csak képbe a Lumina. Az xperia P elég drága náluk így maradunk az Ace 2-nél.
2013. ápr. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!