Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia J hogy lehet...

Sony xperia J hogy lehet beállitani hogy jelezze a headset ikont fellül? Mert csatlakoztatom és nem jelzi az ikont

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 21:35
 1/7 Wadmalac ***** válasza:
Valahol a programindító (launcher) beállításaiban kell keresgélni, az értesítési sáv beállításaiban.
2013. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ de kifejtenéd hol találom meg? :)
2013. ápr. 9. 17:44
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Mivel a gyári launchered tutira más mint az én főzött romomban, biztos hogy máshol van.

Keresgélj a beállításokban, valahol ott lesznek a launcher (programindító) beállításai és abban kell megkeresni az értesítési sáv beállításait.

2013. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert sehol sem találom a beállitosokban mindent végignézem azért kellene tudni hol is lehetne :)
2013. ápr. 11. 12:18
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Utoljára én is kutattam elég sokat. Számomra a megjelenítés menüpont lett volna logikus, persze hogy nem ott van.

Nekem Trebuchet launcher van a romban, annak a beállítás-menüjében találtam meg. Ott lehet állítani az akku-kijelzést, térerő jelzőt meg ilyesmit.

2013. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Várjunk csak, ha rádugod a headsetet, működik egyáltalán? Tehát lenémít és kiadja a hangot a fülesre? FM rádió megy vele? Mert van egy ilyen bug a régebbi 4.0 romban, de akkor egyáltalán nem működik a füles funkció.
2013. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a füles müködik szól a zene is minden csak ikon nincs és idegesítő hogy nincs ott és a beállitásokban nem találtam ilyen opciót ahol lehetne állitani ezért kérdem többször is hol van pontosan?
2013. ápr. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!