Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég váltottam ace ről ace...

Nemrég váltottam ace ről ace 2 re Na az acenél az sdkarin volt az android mappa ahova a letöltött játék datafilet kellett tenni az ace 2 nél ilyen nincs mivel az belső tárhelyes ami kevés a nagyobb játékokhoz pl. :GTA VC. Stb. Megoldható?

Figyelt kérdés

A telót én rootoltam az eredeti szoftver van rajta + 4gb sd

Hallottam valami olyasmiről hogy tárhelycsere meg láttam egy videót a youtube on amiben egy pali telepíti az asphalt 7 et samsung galaxy ace 2 re és neki ott volt az sd kártyán az android mappa...

Tudna nekem valaki segíteni?



#Samsung Galaxy Ace2 #install game #tárhelycsere #játékok telepítése galaxy acere
2013. ápr. 8. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Te hozz letre egy android mappat benn a data es az obb mappaval
2013. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vold.fstab cserével vagy crack-el meg lehet oldani a belső tárhely cserét minden androidnál
2014. okt. 11. 22:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Root szükséges hozzá amihez meg CWM
2014. okt. 11. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!