Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tölt nagyobb fájlokat?

Miért nem tölt nagyobb fájlokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy tegnap vettem egy külső hdd-t, azt formáztam ntfs-re win7-en cmd-ben, viszont nem sikerült elsőre, nem értek nagyon hozzá és ott nyomkodtam össze vissza lehet hogy a belsőn is elállítottam valamit. Miután formáztam a külsőt, próbáltam letölteni egy 30gb-os fájl-t, de felpörög a letöltési sebesség maximumra aztán visszaesik 5-6kbyte-ra, és nem tölt,ha pedig kitörlöm a fájlt a kliensből kifagy az uTorrent, hiába állítom be a külső vagy a belső hdd-t a letöltés helyének, sehova nem tölt, viszont pár száz MB-os fájlokkal nincs gondja. Lementettem mindent a külsőre, és újraraktam a rendszert, de semmi változás.

Ötleteket, válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 10. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!