Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia u-nál van jobb...

Sony xperia u-nál van jobb telefon ebben az árban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is U-m van,semmi gondom vele,mindent szépen visz,igénytelen telefonok. De még a Samsung Galaxy Ace is jó telefon,barátnőm ilyet vett,nagyobb az xperia u-nál,annyi a külömbsége hogy az adroid verzió nem 2.3.7-es mint az xpreia u-nál,hanem 2.3.6-os... nem mint ha az nagy külömbség lenne :) De neki sem volt problémája vele :)
2013. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
Egy Xperia U 4.0-ra frissítve. :)
2013. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs, én is teljesen elégedett vagyok az U-val.
2013. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első, mi az, hogy nincs nagy különbség??? Kijelzőben, CPU-ban, GPU,-ban is veri az U fényévekkel az Ace-t, csak hogy ezeket említsük.
2013. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elsőn látszik, hozy marha sokat ért a telefonkhoz...

Először is az U-t rég lehetett frissíteni 4.0.4-re, ami már óriási különbség az Ace 2.3.6-jához képest. Másodszor meg mi az, hogy nincs nagy különbség? Az U-ban fényévekkel jobb és erősebb proci, gpu, utasításkészlet, stb van, sokkal jobb a kijelzője minden szempontból, a kamerája is, ahogy az optimalizáltsága is.

Az ace tudása az alsó kategória legalján még elmegy, de 40000-ért... A 30000-es Xperia Tipo fényévekkel veri...


Na és a kérdésre visszatérve nincs jobb ennyiért az U-nál.

2013. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!