Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ébreszt a telefonom,...

Miért nem ébreszt a telefonom, ha beállítom? Miért fagy le és lép ki a naptárból? Miért fagy le és lép ki, ha egy zeneszám adataiba belépek? (Nokia 5230) /többi lent/

Figyelt kérdés
Beállítom, és nem ébreszt. Nem mindig! ma nem ébresztett, de múlt héten végig ébresztett, de pl. múlt hét előtt sem ébresztett minden nap. Miért? Be van kapcsolva, max hangerőre van rakva, és semmi más nem fut, hogy esetleg ne legyen energiája úgymond ébreszteni, mert esetleg le lenne terhelve, mert ugyebár ez egy régi telefon(napjainkban szar)...Megragadnám a lehetőséget, hogy még két problémát feltegyek ebben a kérdésben. Amikor a naptárban beállítanék egy emlékeztetőt vagy bármi mást, mikor beakarnám állítani az időpontot, lefagy és kilép a naptárból. Hasonló probléma, random zenének az adataiba bemegyek, és lefagy és kilép. Miért? Ja meg hogy időnként akadozik zene hallgatás közben, mindig máshol más zenénél... De a legutóbbi az nagyon ritka. Miért csinálja ezeket a dolgokat?

2013. ápr. 9. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy szoftverhibája van ha az akkor vegyél egy új telefont mert egy szoftverfrissítés sokba kerül.
2013. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Úgyis tervezek venni egy újat, de attól még nem értem miért csinálja ezeket. Vagyis sejtem a válaszod segítségével. Köszi a választ!
2013. ápr. 10. 05:22
 3/3 anonim ***** válasza:
gyári beállítások visszaállítása
2013. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!