Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! Ha nem play áruházból...

SÜRGŐS! Ha nem play áruházból töltök le és telepítek fel egy játékot a telefonomra, az garanciavesztéssel jár?

Figyelt kérdés
Illetve ha letöltöttem és feltelepítettem egy játékot (nem play áruházból), azt hogyha utána letörlöm akkor marad olyan nyoma a telefonban amit szervízben, műhelyben észrevehetnek? Értelmes válaszokat kérnék. Sony Xperia Tipo

2013. ápr. 9. 16:31
1 2 3
 1/22 Emberek ***** válasza:
nem. nem jár garanciavesztéssel tudtommal
2013. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez baromság... nincs ilyen. Nyugodtan töltsd le mert a garanciával semmi közük nincs hozzá
2013. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat, megnyugodtam. Még annyi hogy mondjuk play áruházban pénzbe kerül, de én máshonnan letöltöm ingyen az se jár garanciavesztéssel?
2013. ápr. 9. 16:38
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem :D csak ne torrentezd széjjel a fejed
2013. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :D
2013. ápr. 9. 16:49
 6/22 anonim ***** válasza:
A fizetős appok inygenes beszerzése nem jár garancia vesztéssel, csak törvény sértéssel! És alapból egy nagy bu*iság! Gondolom te marha boldog lennél, ha sok hónapon keresztül fejlesztenél egy appot, és szeretnél érte egy kis aprópénzt, de a sok barom ge*ci qrva p*cs, letölti azt...
2013. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Gondolom a kaját is lopod. A ruhákat is. A telefonért legalább harcoltál?
2013. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Idefigyelj én nem töltök le pénzeset, csak telomon nincs netem, se wifim nincs és ha VÉLETLENÜL gépről letöltenék valamit ami pénzes google playen. De nem vagyok olyan hogy direkt ingyen letöltöm, nem kell rögtön ilyennek nézni (mert tudjuk hogy google playről nem lehet gépre). Amúgy legtöbbször megnézem hogy ingyenes e google playen és csak utána töltöm le máshonnan oké? amúgy tudtok valami programot amivel lelehet playről tölteni gépre aztán feltenni telóra?
2013. ápr. 9. 17:47
 9/22 anonim ***** válasza:

"mert tudjuk hogy google playről nem lehet gépre"

Bocs, de ezt honnan vetted? Már miért ne lehetne. Én 2 variációról is tudok, de biztos van több is. Van egy google chrome -os kiegészítő, és van egy program is. A chrome kieg. neve nem jut eszembe, de itt a program linkje:

[link]

Így legalább mindenből a legfrissebbet töltöd le, és biztos lehetsz benne hogy nem vírusos?

2013. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A chrome kiegészítőt én is kerestem de nem találtam működőt, viszont erről a programról nem tudtam. Köszönöm!
2013. ápr. 9. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!