Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes most...

Milyen telefont érdemes most venni?

Figyelt kérdés
100 ezer forintos árkategóriára gondolok, szerintetek melyik az a telefon ami megfogja állni a helyét 2 év múlva? Persze telefont cserélek 2 évente de arra gondolok hogy egy év múlva ne kezdjen el fagyni stb..

2013. ápr. 9. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Htc One X, esetleg Xperia V, vagy egy kicsit többért Nexus 4, ami jobb mindkettőnél.
2013. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lumai széria valamely tagját tudnám ajánlani
2013. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a Htc one X a t-mobilnál 154 ezer annyit nem adok egy telefonért egyébként nagyon jónak tartom, a Lumia nem igazán tetszik. Mi a véleményetek a Sony xperia T-ről? érdemes megvenni?
2013. ápr. 9. 19:57
 4/15 anonim válasza:
Sony xperia S vagy Z szerintem
2013. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de a T nem jobb az S-nél? 3 ezer ft a különbség, vagy nexus 4 ??
2013. ápr. 9. 21:28
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem egy átlagos okostelefon ami nem játszásra hanem wifi gps kamera kijelző ilyesmi cuccokra ajánlott szerintem ez a mai napon egy embernek megfelel.
2013. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
például a nokia c503 vagy a huawei ascend y200
2013. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A T sokkal jobb mint az S mivel Snapdragon S4-es proci van benne,

Az S-t ne vedd meg, hidd el! Lehet, hogy az enyémmel van valami (pedig factory defaults-ban lett frissítve) de nap mint nam lefagy, még olyankor is le szokott fagyni legalább 2-3 naponta ha csak fel akarom venni ha hívnak. De amúgy Fb-től meg netezéstől nap mint nap megadja magát. A HD kijelző is igazából nem olyan nagy szám a fakó színek miatt, a BV csak az albumban turbózza a képeket/videókat. Én nem szeretem, most fogom eladni/beszámíttatni és lecserélni egy eddig általam ki nem állt telefonra: iPhone 4S. Nem szerettem az egész céget az üzlet politikájuk és az ár/érték arányuk miatt, de az legalább nem fagy le és vagy 4-5 ávig kap szoftveres támogatást.


Kérdésedre visszatérve szerintem Nexus 4 vagy (bár ezért tuti lepontoznak) iPhone.

2013. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm a velős választ pont ilyenre van szükségem, igazából nagy dilemmában vagyok mert úgy gondolom ha kiadok egy telefonért 100-120 ezer forintot akkor az legyen már megbízható 2 évig, ne szaggasson meg ilyenek. Pedig szerintem az "S" sem az a kategória aminek szaggatnia kéne mert az is 100 körül mozog...
2013. ápr. 9. 21:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Ebből is látszik, hogy nem minden a hardver...
2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!