Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy giora szeretnék cyanoge...

Vandame kérdése:

Galaxy giora szeretnék cyanogenmod-ot telepíteni, és kérnék segítséget, hogy hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el jobban droidozni,de segítség nélkül nem nagyon tudok hogyan belevágni...Mikor Spicát bügyköltem,kaptam szájbarágós leírást MAGYARUL képekkel illusztrálva (azt értettem,és ment simán minden) és linkeket mit honnan szedjek le. Valami ilyen kellene most is ha lenne segítőkész,nem a másikat leszóló és okoskodó válaszadó...a válaszokat előre is köszönöm a segítő szándékúaknak!

#telepítés #Samsung Galaxy Gio #cyanogenmod telepítés
2013. ápr. 10. 07:34
 1/5 CFeribá válasza:

Szia


Nemrég már leírtam másnak és meg is csinálta:


gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__4153483-udv-hogy-frissithetem-a-szoftverem-a-samsung-galaxy-giomon-bovebben-lent


A 6/13 választól kell csinálnod.

Először root-olni kell!

Csináld meg és jelezz a fórumon.

2013. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CFeribá válasza:

Nagyon elhallgattál, nem akarsz cyanogenmod-ot telepíteni?


1. lépés a root-olás:

[link]


Letöltöd pc-re innen a root.zip-et

Felmásolod az sdkártyára. Nem kell kicsomagolni és ne tedd mappába se.

Kikapcsolod ki a telefont. Recovery-be indítod (bekapcsológomb + a középső HOME gombot egyszerre nyomva).

A hangerő gombokkal tudsz le-fel menni a menüben a középső HOME-val okézni.

Kiválasztod az " apply update from sdcard "-ot, HOME-mal oké. Kiválasztod az sdkártyán lévő root.zip-et, oké.

Lefut, reboot system new-ra HOME-al oké.

Újraindul és az appok között már ott is van a superuser ikon.

youtube.com/watch?v=cknk1aUGUOw

Ha megvan akkor jelezz, mert ez csak az első lépés volt!

2013. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg szeretném még mindig csinálni,csak kicsit variáltak a beosztásomon,és mivel itthon is sok dolgom volt,nem jutottam gép elé...Eddig menni fog úgy látom :) Mi a további teendőm?
2013. ápr. 12. 07:40
 4/5 CFeribá válasza:

Szia


Küldtem egy privát üzenetet. Ha nem látod jelezz itt, ha látod akkor oda írj.

2013. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam :)
2013. ápr. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!