Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert csinalja ezt a telefonom?

Miert csinalja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés
Par honapos ot-995 telefonom es amikor fenykepezni szeretnek vele azt irja ki hogy helyezze be az SD kartyat,ami benne van.... meg sokszor lefagy,kikapcsol, es lassu. Lehet hogy azert rossz mert szoftverfrissitest kell csinaltatni? Vagy egy iphone jobban megeri??? Mert ugy hallottam, most aprilisban a legolcsobb.

2013. ápr. 10. 13:39
 1/2 anonim válasza:
Az alcateleknek van szépséghibájuk... Meg úgy általában az android rendszernek. Barátom alcatelje most szervizben van, mert nem kapcsol be... Ő megcsinálta a szoftverfrissítést rajta és azóta csak rosszabb.
2013. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem mióta frissítetettem sokkal jobb jobb az aksi időtartam jobb az egész a sd karit egy sd apps vagy valami ilyesmi vezérli ez nekem is meghal néha de összeszedi magát lassan hát igen iphon fényévekre van lemaradva az alkatel tőlük nem is igazán lehet össze se hasonlítani üdv
2013. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!