Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Ughy Béla kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Ha mindent figyelembe vesztek az ártól kezdve, a a képernyő felbontásig, szerintetek melyik a legjobb telefon az alábbiak közül: Samsung S3, Sony Xperia Sola, Lg Optimust 2X, Lg Google Nexus 4, Lg Optimust 4X HD, Sony Xperia Ion, Sony Xperia Sl, Iphone 4S? Tapasztalatokat is írjatok!(ha tudtok :) A válaszokat előre köszönöm!

2013. ápr. 10. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy HTC Desire X-et?
2013. ápr. 10. 17:49
 2/7 anonim válasza:
Szerintem az iPhone 4S. Bár mostmár iPhone 5-öm van ezelőtt 4S-em volt és imádtam. Nagyon könnyű használni, egyáltalán nem bonyolult. Sokan panaszkodnak rá, hogy könnyen törik. Hát szeritnem ez nem igaz, többmilliószor elejtettem, sőt egyszer beleestem a medencénkbe úgy, hogy a zsbemben volt a telefon és semmi baja sem lett. Nekem az iPhone-ról csak jó véleményem van, és teljesen megéri az árát:)
2013. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát eléggé különböző kategóriákból válogattál...

Ezek közül egyértelműen a Nexus 4 a legjobb, a jégymagos Snapdragon s4-es procija (bocsánat a kifejezésért de...) sz@rrá veri a többit, a kijelzője hd és ips, ennél jobb kijelzőjű telefont nem soroltál fel, kamerája 8 mp-es ami szintén az egyik legjobb az áltlad felsoroltak között, ez lesz a legtovább támogatva szoftveresen. És a Nexus 4 az Iphone 4s-t is sz@rrá veri, a 4s az max egy Xperia S/Ion szintű telefonnal vesz fel a versenyt.

2013. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Furjadék* ***** válasza:
Én elgondolkodnék egy 8/920-as Lumián, de a mezőnyödből a Nexus, mert arra biztos lesz update 2 évig, nameg az elöttem írt okok miatt.
2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én arra gondoltam, hogy melyik a legjobb ár/érték arányú mobil a felsoroltak közül?

2013. ápr. 11. 16:20
 6/7 Furjadék* ***** válasza:
Nexus
2013. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Feri8703 válasza:

Én is a nexus 4-et ajánlom.

Garantáltan elsők között kapod meg a legújabb android verziókat és nem kell buherálni.Hardveresen is jobbnak látják sokan a többi általad említett mobillal szemben.

2013. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!