Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnal milyen...

B.Szabolcs kérdése:

Melyik telefonnal milyen buktatóra számítsak? Sony Xperia J vagy Go esetleg Nokia Lumia 620? Gps kellenne és hogy szerelő vagyok így ki is van téve némi 'fizikának! ' Esetleg HTC Desire?

Figyelt kérdés

#Sony Xperia Go hibái #Sony Xperia J hibái #Nokia Lumia 620 hibái #HTC oneX hibái
2013. ápr. 10. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Motorola Defy+
2013. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A defy+ egyáltalán nem éri meg, régi, elavult gyenge és a desire is a fentiek közül a go a legjobb választás, strapabíró és mint hardver mint dzoftver szempontból tökéletes.
2013. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért szerintem még elfogadható. Annnak nem árt semmi. Go-t nem ismerem.
2013. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Go sokkal jobb, IP67-es tanusítvány, korszerű hardver és szoftver, jó ár-érték arány. Mi kell még...
2013. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Közbe megnéztem. Tényleg az lenne a legjobb választás!
2013. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm értékes válaszaitokat! Elgondolkodtató ,mert kissé beijedtem mikor véleményeket olvastam a google-ról és minden sony termékről rosszat olvastam (hardver) a go-ról meg fizikai (hallhatóság ,láthatóság).Hiába IP 67. Szóval ezért szeretnék a dolgok mögé látni! Viszont érdekel a véleményetek a mindennapokból és tapasztalatól!! Még egyszer Köszönöm!
2013. ápr. 12. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Nokia N9 60ezer körül.
2013. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a Meego
2013. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az N9 már elavult sz.r.
2013. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bőven elég az a vas! Minőségi,egyedi,ram hiányban nem szenved. 1GHz proci nem kevés! Biztos nem 1 jobb van nála,de nem szabad elfelejteni az optimalizálást! Ha a kérdező biztosra akar menni,akkor tökéletes. Ennek semmi baja nem lesz! Ha nem zavar,hogy Meego(valaki szereti az egyediséget) akkor 58 ezret bőven megér. Ennyi erővel évente lehetne újat venni.
2013. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!