Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternetem van.50mb,...

Mobilinternetem van.50mb, túlléptem, de nem lassult le?

Figyelt kérdés
Azt írja a telefonom hogy 200Mb körül van. Máskor mindig lelaussult, de most ugyanolyan gyors, mint az adatforgalom elején. Samsung tellóm van. És az egyik ismerősöm múltkor húzogogatta azt az adathasználati ciklust. Szerintem itt van a bibi. Mennyire állítsam vissza a korlátot, és a figyelmeztetést? De úgy hogy ne kelljen letiltani a netet, mert lassú net is jobb, mint a semilyen. Olyat is kiír, hogy a szolgáltató más módon is számlázhat. Nem szeretném, ha több ezres számla jönne ez miatt. T-mobilnál vagyok egyébként.
2013. ápr. 10. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 50mb van előfizetve és nem lassul le mikor elhasználtad akkor kiszámlázzák majd.
2013. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom visszaállítani arra, hogy csak lassuljon és, azt ne számlázzák ki?
2013. ápr. 11. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt te sehogy. Nézd meg a szerződésedben.
2013. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!