Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc One S vagy Windows Phone...

Htc One S vagy Windows Phone 8s/8x?

Figyelt kérdés
Eddig Sony Xperia Ray-em volt,de mostanában nagyon vacakol, és ideje lenne kicserélni, de nem tudom mit választhatnék. Még nem olt Windows phone-os mobilom, ezért nem tudom, hogy az mennyire lenne jó. A fenti három telefon között gondolkodom. Ha tudtok valami jobbat is ilyesmi árkategóriában, akkor azt is írjátok!

2013. ápr. 11. 12:20
 1/6 anonim válasza:
ha jól tudom valamelyik WINDOWS PHONE-nál megszűnik a támogatás.nem tudom hogy a 8s/8x-nél-e de valamelyiknél megszűnik.szerintem htc
2013. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dehogy szűnik meg..mellesleg mind2 htc...én a wp-sek közül választanék, mert bár a htc is jól optimalizálja az android-ot, maga a rendszer akkor sem lesz elég jó. a másik 2 közül meg pénztárcafüggő. nekem elég lenne a 8s is, de célszerű 8x-et megvenni, ha van rá keret.
2013. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A mobilomon gyakran szoktam neten filmet nézni, de olvastam, hogy a windows phone-ra nincs flash támogatás (?) , és akkor ez a funkció akkor nem fog működni?

Illetve WP-re lehet letölteni más videólejátszókat? (nagyon rászoktam az Mx Playerre)

2013. ápr. 11. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, valóban a flash az hátrány, lejátszók pedig vannak természetesen több féle.
2013. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen Htc one S. Az android szerintem jobb op. rendszer. A windows phone-okkal az a problémám, hogy alig vannak rajta jó alkalmazások, míg androidon tömkelegivel. És véleményem szerint a windows phone-ok elég esztétikátlan kijelzővel rendelkeznek. Nekem egyáltalán nem tetszik az, hogy a képernyő bal oldalán van egy vastag, fekete csík pl. Menüben, míg a másik oldalán véknyabb. Én matekos beállítottságú vagyok és ezért nem csípem az aszimmetrikus mobilokat. De ha ez téged nem zavar, akkor az alapján válassz, hogy mennyire akarod alkalmazások szempontjából kihasználni. pl. windows phone-on nincs pou, órarend (amibe a jegyeket is vezetni lehet) ennek tanári napló funkciója, is van. Nem tudom hány éves vagy, ezért inkább annyit momdok, hogy egy 14-17 éves számára sokkal kihasználhatóbb az android. És szerintem magasabb korosztály számára is. Osztálytársamnak htc one x-je van, em tudom az megfelel-e az elvárásaidnak, de gyönyörű a kijelzője, sohasem laggol, csodálatos képeket készít stb. Nekem is androidos telóm van. Ezért ajánlom neked a HTC ONE S-et, vagy a HTC ONE X-et.
2013. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is hasonló árkategóriában kellett választanom nyáron és a kínálat nem igazán bővült azóta sokat.

Nokia lumia 620-at vettem és nem bántam meg ez szintén WP és ha Wp-t veszel semmiképpen sem htc-t vagy legalábbis ne ezt a 2-őt mert problémáid lesznek a zenék képek és alkalmazások tárolásával mert nincs elég hely rá és nem is lehet bővíteni.

Ezen felül ha Wp-t veszel akkor csak Nokiát mert vannak rá extra és csak arra elérhető alkalmazások pl HERE Maps,HERE Drive, több játék stb

Igenis van órarend és pou is csak máshogy hívják.

keress rá google-n hogy lumia 620 mobilaréna ott sok infó van róla.

Android és Wp összehasonlításáról meg csak annyit hogy valóban több app van androidra mint Wp-re de mára már nem érezni egyáltalán szűkösnek a választékot és nagyon sok mindent megtalálsz rajta de ha valami nincs előbb utóbb úgyis lesz mivel egyre népszerűbb a WP és egyre többen készítenek rá alkalmazásokat.

Android olcsóbb telefonokon sokkal instabilabb WP összes telefonja rendes hardverrel van ellátva a szerint hogy WP7 vsgy 8 van rajta nincsenek lefagyások hirtelen újra indulások(és most biztosra veszem hogy valaki hőbörög hogy de haveromnak így volt meg úgy volt igen valszeg gyári hibás teló vagy csak újra kéne formázni és jó lenne).

Az egyetlen lényeges dolog WP-nál hogy mennyi ram van a telóban olcsóbb modellekben 512 minden másban átlag 1 giga.

Ha csak 512 mb ramod van nem tudsz minden alkalmazást letölteni ez annak köszönhető hogy ha nem elég a telefonod valamilyen app igényeinek akkor meg se jelenik neked az áruházban(store).

Tévedés ne essék nem szenvedsz hiányt ettől de egy két komolyabb gamet nem tudsz leszedni.

Képernyő: WP képernyők egyáltalán nem silányak de lenne egy modell amit azt mondom hogy ne vegyél mégpedig az az 520-as.

Ez a legolcsóbb Wp és rendesen ki spóroltak belőle mindent ezalatt a képernyőre is gondolok nem az igazi minőség inkább +10 000 forint és akkor vegyél 620-at sokkal jobban megéri.

Zárásképpen: Én szerintem ebben az árkategóriában WP-t vegyél ha pedig minimum 80-90ezret rá tudsz szánni akkor mehet az android(személy szerint már én inkább Wp-t vennék akkor is de az én vagyok)

Hát részemről ennyi picit hosszú lett ha szeretnél valamit még megtudni Wp-ről kérdezz itt kommentben hátha később még jó lesz valakinek az infó.

2013. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!