Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus G E975 Mobiltelefon?

LG Optimus G E975 Mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Mondjatok róla véleményt, hogy érdemes e megvennem vagy ha nem akkor léci írjatok pár ötletet milyen telefont célszerű választanom.

2013. ápr. 11. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem rossz, megéri, de egy picivel olcsóbban vehetsz egy Nexus 4-et azt is az LG gyártja illetve van olyan jó mint ez de olcsóbb, és baromi gyors, illetve tovább lesz támogatva szoftverileg.
2013. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

én is ilyen telót veszek, ha minden igaz jövő hónapban.

szerintem nagyon jó teló ennyi pénzért másként nem venném.

szinte mindent amit írtak elolvastam már róla,egyszerűen szuper egy készülék véleményem szerint.

az meg hogy nem néptelefon és hogy elég komoly /üzleties/ a kinézete az meg még jobbá teszi számomra.

2013. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon jó telefon, de azért szerettem volna biztosra menni ha már ennyi pénzt ki adok.. esetleg ha megvetted és kipróbáltad, akkor írj róla egy véleményt.

Köszi a válaszokat:)

2013. ápr. 14. 17:17
 4/7 dirtboy ***** válasza:

okés,lementem a kérdésedet hogy meglegyen,írok majd szerintem az árukeresőbe is mert ott is csak 5 vélemény van abból egy semmit nem ér.

ezt olvastad már,a vége felé egyre hasznosabb dolgok lesznek leírva és ír G tulaj is.

[link]

2013. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:)
2013. ápr. 15. 17:47
 6/7 dirtboy ***** válasza:

na már meg is van a teló,tegnap érkezett.

a kinézete páratlan,fantasztikus,fogása isteni és árad belőle a minőség érzet.

nagyon egyben van a teló az tuti.

kijelzője szuper jó,fényereje nagyon komoly,színek isteniek.

jelly bean 4.1.2 van rajta,akadásnak nyoma sincs,villám gyors.

szuper vékony a telefon /8,5mm/ gondolom ennek köszönhető hogy a nagy 4,7es kijelzőjének minimum 80%át simán átérem egy kézben tartva,pedig nincs nagy kezem.

egyedül a bal felső sarka amit nem érek el egy kézből.

blue színben vettem bár ezek a blue telefonok inkább feketék nem pedig kékek de jobb is így,nagyon szép a hátulja is ezzel a mintázattal.

tartozékai usb-s töltő,usb-s dug villa hogy konnektorból is lehessen tölteni,egy nagyon szép füles,rajta az lg logó.egy kis bizbasz amivel a micro sim tartó gombját tudod megnyomni /bár jó egy tű is vagy akármi helyes vacak hogy kiadja a sim tálcát/

a doboz amibe a telefon volt csomagolva nagyon szép és minőségi,az is nagyon tetszett.

a telefon mivel elől hátul üveg ezért az ujjlenyomatokat eléggé gyűjti de egy kis képernyő törlő ronggyal teljesen tisztára lehet torolni nagyon gyorsan.

csak ajánlani tudom a készüléket csalódni nem igen fogsz benne,ez tényleg felső kategória.


ma megmutatom kollégámnak is,ha kezébe veszi szerintem utána már nem igen akar majd sgs3at venni.

2013. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ahogyan látom megéri a pénzét ez a telefon és ahogy leírtad tényleg érdemes megvennem. nagyon szépen köszönöm a hozzászólásodat:)
2013. ápr. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!