Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható innen a rendelés?...

Megbízható innen a rendelés? Ez most akkor milyen színű?! Akkor most összesen mennyi az ár? Többi lent! Hogy is van ez most?

Figyelt kérdés

[link] Ezt szeretném megrendelni az argep.hu - ról.

1. Megszeretném kérdezni,elsősorban azokat akik már rendeltek innen.. Megbízható? Tapasztalatok?

2. A képen pirosnak látszik (és én pirost is szeretnék),de a leírásban narancssárgát ír.. Akkor ez most hogy van?!

3. Ezt írja: " Aktuális ajánlat 790 Ft + száll. költség min.1092 Ft" Akkor most összesen mennyibe fog kerülni? Ehhez csak én vagyok ilyen tudatlan?! 1882 Ft akkor összes? Valaki segítsen tisztába tenni nekem!:)

Köszönöm!



2013. ápr. 11. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Argep.hu nem egy üzlet, hanem sok üzlet összefoglaló oldala, konkrétan tőlük nem tudsz rendelni :) Csak összegyűjti neked mi hol mennyibe kerül
2013. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Argep.hu-ról nem rendelsz semmit sem. Mivel ez egy árösszehasonlító oldal.

2. Az adott boltnál ( amit listáz az argep.hu) tudsz érdeklődni a pontos árakról, szállítással együtt.

2013. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor helyesbítek!:) [link] Innen megbízható?:)
2013. ápr. 11. 20:08
 4/5 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Ez összesen:1882 forint.
2013. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A többi kérdésre tudtok választ adni,vagy inkább hagyjam?:D Köszönöm mindenkinek,aki eddig válaszolt.
2013. ápr. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!