Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok ólcsón és megbízh...

Honnan tudok ólcsón és megbízható helyen iPhone 4 - 4s -t rendeleni?

Figyelt kérdés
karira kéne :\ linket ha tud valaki :)

2012. nov. 26. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] itt tudtál volna,de sajna már eladták, nevetséges áron, 37.000 ft-ért,egy szinte teljesen uj 32gb-s 4-es iphone-t :S


[link] itt még eladó termékek vannak, szinte újak (azaz ujszerűek), 60-70.000 ft-ért :) ennyi a msotani legolcsóbb készlet, remélem segítettem :)

és kinek lesz a telefon? magadnak? barátnak, netán barátnőnek?

2012. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

70-80.000 ft-ért*

sorry elírtam

2012. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:

Honnan tudok ólcsón és megbízható helyen iPhone 4 - 4s -t rendeleni?


Olcsón sehol.

2012. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kutyus70 ***** válasza:
Semmi képppen nem GSM-estől, hanem lessed a hírdetéseket, és ne kapkodd le. Nem vagyok kárörvendező, de sajnos mindig akad valaki, aki meg van szorulva és áron alul adja el. Én példáúl tavasszal vettem egy 150-170 ezres gamer PC-t 50 ezerért.
2012. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Drága dologról van szó. Megtanultam hogy ilyen esetben, (főleg műszaki cikk ami kicsi drága, romolhat) érdemes újat venni. Egy használtnál nem tudhatod hogy volt e valami baja, mennyire bírja az akksija. Esetleg nem-e egy új akksi van benne ami valami űbergagyi kínai és bírja összvissz 2 hétig és kuka. Rengeteg buktató lehet.
2012. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!