Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erre tudjatok a valaszt?...

Erre tudjatok a valaszt? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
A telefonom befagyott egy jatekert annyira h semmit nemtudtam csinalni muszaly volt kivegyem az akksit ez milyen karral jar ha bekapcsolt allaotba veszem ki? Megkoszonom egy zold pacsival a valaszokat elore is koszonom szepen a valaszoloknak Fontos lenne tudnom mert idegesit nagyon
2013. ápr. 11. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmivel.

Persze feleslegesen ne csináld, mert jót sem tesz neki, de ha néha befagyásnál kiveszed az aksit nem lesz semmi.

2013. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én telefonom is csinálta ezt néha egy játéktól. Már többször kivettem ugyanígy az aksit, semmi baja nem lett tőle (de biztos nem tesz jót neki).
2013. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt csak azert lettem kicsitt ideges mert meg uj a telefon es nemakarom idonapelott tonkretenni
2013. ápr. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!