Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Igaz az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Igaz az, hogyha egy csaj elmondja, hogy bejosztok neki sokszor azert nem adtok valaszt, mert egyszeruen nem tudjatok hova tenni a dolgot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:

ahha :)

ha nekem is bejönne ő akkor se tudnék mit reagálni nagyhirtelen

2010. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bretso ***** válasza:
0%

Ha a kérdés arra irányul, hogyha egy lány elmondja, hogy tetszünk neki, akkor azért nem adunk választ, mert nem tudjuk hova tenni a dolgot.


Akkor a válasz igen, lehet ez is. Vagy csak gondolkodik az illető, hogy a) egy menetet megér, b) hű baze, ez qrva ronda, hogy rázzam le, hogy ne érezze magát szarul.

2010. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem szokott ilyen lenni... előbb veszem észre és lépek én. ha meg nem lépek akkor az azért van mert nem jön be a lány és egyszerűen elodázom a kínos "hát nagyon kedves tőled meg jófej lány vagy meg minden de nem szeretnék tőled semmit de hát miért nem mert egyszerűen nem valahogy nem de nem lehet hogy majd kialakul ez később mos hát én nem szeretném hogy bármi is kialakuljon" beszélgetés
2010. dec. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én megmondom neki azonnal világosan, hogy hogyan viszonyulok hozzá, ezért jön oda ő is, így ennyi tisztelet a legkevesebb amit megadok.
2010. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 modian ***** válasza:

Igen. :)


Ha nem jön be nekem a csaj, akkor én meg szoktam köszönni. :D

"köszönöm, kedves tőled." vagy ha meg van a véleményem a csajról akkor flegmán egy "köszi"...

2010. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
00:55 nek adnám a 100%ot :D amugy ez hülyeség szerintem télleg ha szép a csaj akkor max félperc késésel mondasz valamit nem csak bámulsz rá mint egy szamárra. ha meg csunya nem akarod meg bántani hogy téged bottal se piszkálnálak tipus vagy :D
2010. dec. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent azzal, hogyha szep csaj vall szerelmet es a fiu rogton ad ra valaszt. Nah ezzel kapcsolatba az szeretnem mondani, hogy az egyik csaj ismerosom szerelmet vallott egy fiunak. Szep csaj, mert tenyleg kis aranyos arca van, csinos, kedves, okos, mindenrol tud sajat velemenyt mondani, jol el lehet vele beszelni mert megbizhato. Elmondta a fiunak hogy mit erez de a fiu semmit nem mondott neki. Pedig regebben maga a srac mondta hogy tetszik neki. Nah errol mit gondoltok?
2010. dec. 25. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért valamit, mindig lehet válaszolni.
2010. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!