Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Galaxy S3 mini?

Milyen a Galaxy S3 mini?

Figyelt kérdés
A véleményetek szeretném kérni erről a mobilról!Szerintetek érdemes ilyen venni?
2013. ápr. 11. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem olyan rossz,

Közép kategóriában foglal helyet..

Viszont 1 baj van vele, az pedig az ára..

Mert hasonló áron lehet venni jobb telefont..

Pl. Xperia P

2013. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem minden tekintetben jobb a P.
2013. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt esetleg tudjátok , hogy van e a Mini kijelzőjén Gorilla glass vagy valami hasonló?
2013. ápr. 11. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
ár/érték arányban értem hogy jobb..
2013. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, Mert a mobilarena nem írja..
2013. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem mindegy, hogy Gorilla Glass-e vagy sem, mert az is karcolódik. Anno az S2-re nem vettem, mert úgy voltam vele, hogy minek. Naponta törölgettem a kijelzőt, és néztem, hogy karcos-e.. Aztán 1 hónap múlva megjelent rajta 1 4cm hosszú karcolás. Onnantól folyamatosan csak is fóliával használom a telefont. Amúgy amit akárhol kapsz fóliát 1000ft-ért/db, e-bay-en ugyanazt a kínai fóliát megkapod olcsóbban. Én a telefonomra rendeltem 800ft-ért (szállítással együtt) 6db fóliát. Szerintem megérte. Akármilyen kínai is.. Igazából 1 fóliára nem szeretnék 4000ft-ot költeni, mert szerintem nem éri meg.
2013. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!